zadluzenia.com
zamknij

Bank Millennium zmienia Pożyczkę Konsolidacyjną

Bank Millennium wprowadził zmiany do oferty Pożyczki Konsolidacyjnej. Klienci mogą teraz przenieść zadłużenie z innych banków w bardzo prosty i szybki sposób.

 

Co uległo zmianie ? Przede wszystkim uproszczono proces ubiegania się o konsolidację. Podczas rozmowy z doradcą Banku wystarczy wskazać konkretne produkty jakie mają podlegać konsolidacji. W przypadku umów kredytowch należy natomiast dostarczyć umowę innego banku.

 

Jeżeli konsolidujemy limity w koncie oraz kartach kredytowych - Bank nie wymaga żadnych dokumentów. Klienci mają możliwośc zawnioskować o pożyczkę konsolidacyjną na każdym etapie składania wniosku o klasyczną umowę pożyczki gotówkowej. Co istotne, można skonsolidować dowolną liczbę produktów.

 

Dodatkowo istnieje możliwość otrzymania dodatkowych środków do wykorzystania na dowolny cel. 

 

Bank Millennium promuje konsolidację hasłem "Gwarancja Najniższego Oprocentowania". Na czym polega promocja ? To proste.

 

Gwarancję otrzymuje każdy Klient, który podpisze z Bankiem Millennium umowę pożyczki.Jeżeli w przeciągu 30 dni po zawarciu umowy znajdzie tańszą ofertę dotyczącą tej samej kwoty i okresu kredytowania, to Bank zwróci wówczas różnicę już opłaconych odsetek oraz obniży oprocentowanie pożyczkido poziomu jaki został zaoferowany w innnym banku.

 

Wniosek o pożyczkę konsolidacyjną można złożyć w tym miejscu:

 

 

Złóż wniosek
 
 
Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY