zadluzenia.com
zamknij

Nowy bank Orange Polska i mBanku

mBank podpisał strategiczną umowę z Orange Polska. Dzięki niej powstanie nowy Bank detaliczny, skierowany do posiadaczy smartfonów i tabletów.

 

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie: „Orange Polska oraz mBank zawarły szereg umów dotyczących współpracy w przedmiocie usług finansowych. Główna umowa o współpracy została zawarta na okres do końca 2025 roku z możliwością jej przedłużenia o kolejne trzy lata. Na podstawie tej umowy, strony przystępują do realizacji projektu utworzenia platformy finansowej w formie mobilnego banku detalicznego dla klientów urządzeń mobilnych".

 

Oferta nowego banku skierowana będzie do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Orange odpowiadać będzie za marketing oraz pozyskiwanie nowych klientów. mBank natomiast zajmie się świadczeniem usług bankowych za pośrednictwem nowego oddziału.

 

Wspólna działalność bankowa obejmie płatności mobilne, rachunki osobiste, pożyczki, depozyty, karty debetowe oraz kredytowe.

 

Według Prezesa mBanku - Cezarego Stypułkowskiego, mBank będzie rozwijał bankowość mobilną: zarówno pod marką własną, jak i we współpracy z operatorem komórkowym Orange Polska.

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY