zadluzenia.com
zamknij

Oferta T-Mobile Usługi Bankowe

Następca Alior Sync: T-Mobile Usługi Bankowe zaprezentował dzisiaj swoją ofertę. Sprawdźmy jakich nowości mogą spodziewać się Klienci.

 

Najpopularniejszym produktem Alior Sync było bezpłatne konto osobiste. Rachunek zmienia nazwę na T-Mobile konto. Reszta w zasadzie bez większych zmian. Z pewnością konto nadal będzie się cieszyć sporą popularnością. Najważniejsze cechy rachunku:

 

 • darmowe prowadzenie konta oraz darmowa karta debetowa (bez spełniania jakichkolwiek warunków)
 • darmowe bankomaty w Polsce i na całym świecie
 • darmowe krajowe przelewy internetowe
 • co miesiąc Klient dostaje 10 darmowych przelewów natychmiastowych.

 

 

 

 

 

Zmienia się sposób zakładania konta. Klienci mogą oczywiście otworzyć rachunek całkowicie online, bez wychodzenia z domu (tak jak to było do tej pory).

 

Dodatkowo od 7 maja T-Mobile konto można otworzyć także w dowolnym sklepie T-Mobile oraz placówkach T-Mobile Usługi Bankowe. W ten sposób T-Mobile znacząco zwiększa kanał sprzedaży włączając do niego placówki T-Mobile.

 

Druga zmiana dotyczy dotychczasowych abonentów T-Mobile. Mogą oni liczyć "od ręki" na limit do 1000 zł na koncie, korzystać z płatności telefonem MyWallet oraz innych korzyści.

 

Kolejny produkt T-Mobile Usługi Bankowe to pożyczka gotówkowa. Jest to produkt całkowicie online, pożyczkę można bowiem otrzymać składając wniosek internetowy. Nie ma konieczności odwiedzania oddziału. Maksymalnie możemy otrzymać 150 000 zł na okres 10 lat. Aby otrzymać pożyczkę w T-Mobile Usługi Bankowe nie jest konieczne posiadanie konta osobistego w tym banku.

 

Nowością jest kredyt konsolidacyjny w T-Mobile Usługi Bankowe. Produkt przeznaczony jest na spłatę innych zobowiązań: kredytów gotówkowych, limitów w koncie oraz kart kredytowych. Maksymalnie w ramach kredytu konsolidacyjnego dostaniemy 150 000 zł na okres 10 lat.

 

T-Mobile Usługi Bankowe pokusił się także o trzy produkty oszczędnościowe: lokata, produkt oszczędnościowy "Świnka skarbonka" oraz konto oszczędnościowe. Na lokacie otrzymamy stałe oprocentowanie od 2,05% do 2,20% w zależności od czasu jej trwania. Świnka skarbonka to produkt oszczędnościowy, który ma zmotywować Klienta do regularnego oszczędzania. T-Mobile przyznaje bowiem użytkownikom premię za regularne wpłaty lub osiągnięcie wyznaczonego celu.

 

Na koncie oszczędnościowym Klienci otrzymają stałe oprocentowanie 2,32%. Konto możemy założyć w 5 walutach: PLN, USD, EUR, GBP, CHF. Istnieje możliwość wyrobienia karty do konta oszczędnościowego.

 

T-Mobile Usługi Bankowe ma w swojej ofercie także kartę kredytową. Okres bezodsetkowy wynosi 58 dni. Maksymalny limit kredytowy to 40 000 zł.

 

Klienci mogą założyć także konto walutowe w 4 walutach: EUR, USD, GBP i CHF.

 

Pozostałe innowacje to m.in. :

 

 • Wirtualny Oddział czyli kontakt online z konsultantem Banku w dowolnej formie: czat, rozmowa audio lub wideo.
 • Metody logowania: T-Mobile daje nam możliwość wyboru dowolnej nazwy użytkownika do logowania (tzw. alias). Dodatkowo Klient sam wybiera metody logowania: hasło maskowane, łączenie punktów, pełne hasło lub mobilny token.
 • Przelew natychmiastowy, dzięki któremu pieniądze pojawiają się na koncie odbiorcy w kilka minut. W T-Mobile koncie dostajemy co miesiąc 10 darmowych przelewów natychmiastowych, za każdy następny zapłacimy 5 zł.
 • Bankowość mobilna: nowoczesna aplikacja na urządzenia mobilne. Umożliwia m.in. wykonanie przelewu na podstawie zdjęcia rachunku, zakładanie i zrywanie lokat oraz wyszukiwanie najbliższego bankomatu.
 • Menedżer finansów czyli podgląd wszystkich transakcji w jednym miejscu. Aplikacja przypisuje je do odpowiednich kategorii i przedstawia w formie graficznej.
 • Asystent płatności - przypomina m.in. o terminach płatności rachunków i faktur.
 • Przelewy na Facebooku - możliwość wykonania przelewu do naszego znajomego z Facebooka do kwoty 50 zł. Nie musimy wskazywać numeru jego rachunku bankowego. Nasz Znajomy nie musi także posiadać rachunku w T-Mobile Usługi Bankowe.
 • Integracja z kontami na Facebooku: po zintegrowaniu konta na Fb z kontem w T-Mobile, zdjęcia naszych znajomych mogą być dodane do szablonów przelewów, których będą adresatami.
 • Automatyczne oszczędzanie: Klient wskazuje kwotę na koncie osobistym, którą zawsze chce mieć. Gdy saldo przekroczy tę kwotę, nadwyżka zostanie automatycznie przelana na konto oszczędnościowe

 

 

Podsumowując: zmiany w ofercie nie mają charakteru rewolucyjnego. Z jednej strony T-Mobile stawia na nowoczesną formę bankowości (i rozwój kanału online), z drugiej - daje Klientom możliwość standardowej obsługi w sklepach T-Mobile i dedykowanych 10 placówkach (ukłon w stronę tradycyjnie nastawionych Klientów). Na „szczególne” traktowanie mogą liczyć abonenci T-Mobile.

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~szanowny pan

bardzo dobry produkt, wręcz rewolucja   Odpowiedź

~ksdldsnmvldvs

Suuuper oferta. A na poważnie - nie widzę większych zmian w stosunku do alior sync   Odpowiedź