Mieszkanie dla Młodych w BZ WBK

Mieszkanie dla Młodych w BZ WBK

autor wpisu
Monika_Lis
11 sierpnia 2014
BZ WBK to kolejny bank, który umożliwia wzięcie kredytu hipotecznego w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.

Przypomnijmy, że program polega na sfinansowaniu części wkładu własnego oraz spłacie części kredytu na zakup własnego mieszkania (lub domu jednorodzinnego), ze środków pochodzących z budżetu państwa za pośrednictwem Banku Gospodarstwa Krajowego oraz banków udzielających kredytów hipotecznych.

Dofinansowanie w ramach MdM do wkładu własnego wynosi:

  • 10% dla małżeństw bezdzietnych i osób samotnych
  • 15% dla małżeństw z dziećmi oraz osób samotnie wychowujących dzieci

Bank chce przyciągnąć Klientów niską marżą – od 1,69% oraz brakiem opłaty za niski wkład własny.

O kredyt w BZ WBK z dofinansowaniem wkładu własnego można można wnioskować w tym miejscu:

Złóż wniosek

Lub u doradców kredytowych:

– Open Finance: prośba o kontakt

– Expander: prośba o kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

prolifer
prolifer
2014-08-17 23:31:25

mdm popieram jak najbardziej, ale pod warunkiem że rodzina ma ŚLUB (cywilny lub kościelny) oraz co najmniej jedno dziecko i to najlepiej z zachętą do większej liczby dzieci, jak pisze użytkownik malisz85 - im więcej masz dzieci, tym większa dopłata. A dla samotnych to pomyłka!

put.out
put.out
2014-08-16 21:37:13

te mieszkania i tak zaraz ruscy przejma,wojenka nadchodzi

commuter
commuter
2014-08-16 07:20:39

a ile tam trzeba mieć wkładu własnego na początek? I w ogóle czy kwalifikują się jakieś większe miasta tylko czy mogę sobie po studiach osiąść np. w Otwocku, Wołominie czy Piasecznie?

krzysztof
krzysztof
2014-08-14 10:27:07

Dyskutowanie o programie Mieszkanie dla Młodych to podjęcie bardzo szerokiego tematu problemu młodych ludzi na rynku pracy, problemu dzietności, podaży pracy etc. Każdy z Was kto krytykuje ten program, że nic nie ma za darmo, że państwo nie powinno być opiekuńcze, nie powinno dopłacać do mieszkań dla młodych zdrowych, zdolnych ludzi - jesteście ignorantami, przepraszam. Dzisiejszy młody człowiek, weźmy np. absolwent szkoły wyższej czy to państwowej czy prywatnej jest z punktu widzenia zagranicznego pracodawcy bardzo cenionym trybikiem. Sam fakt ukończenia uczelni, niech to będzie nawet jakiś bezsensowny kierunek typu politologia czy socjologia - ukończony nie z zamiłowania dla tej nauki społecznej ale z powodu obecnej presji na posiadanie wyższego wykształcenia. Sam ten fakt jest dla pracodawcy informacją popartą bardzo mocnym argumentem w postaci dyplomu uczelni informacją, że ma do czynienia z człowiekiem pracowitym, zdolnym, szybko i łatwo się uczącym. To jest fenomen na skalę europejską, że ammy tylu studentów i naprawdę proszę Was nie krytukujcie, że ktoś studiuje bezsensowny kierunek. Jak państwo nie potrafi stworzyć tylu bodźców dla przedsiębiorców, dla stworzenia wystarczającej liczby miejsc pracy i to na tyle dobrze płatnej pracy, to nie dziwmy się, że młodzi ludzie zamiast po maturze iść do pracy za 1200, jadą za granicę na 2 miesące, zarabiają parę tysięcy euro, trochę kieszonkowego dostają od rodziców i studiują. Finansowo na to samo wychodzi, a czas studiów jest przecież najwspanialszym. Jakbyśmy żyli w zdrowym kraju to by część młodych ludzi szła na studia i pogłębiała wiedzę, część chłopaków po technikum szła do pracy w firmie, która by dalej dbała o ich rozwój i poszerzanie kompetencji. A że w Polsce jest źle to nie dziwmy się, że rząd organizuje nic nie warte zasiłki dla młodych. Tych kilka procent to jest nic, normalnych młodych i tak na to nie stać, parę % mniej zapłacą i tak najbogatsi. Tyle tylko że przed wyborami rząd będzie przypominał jaki to wspaniały prorodzinny program uruchomił.

Podobne artykuły

Rozsądnie wydajemy świadczenie 500+
Blog
author
Aneta Jankowska
22 sierpnia 2017

Rozsądnie wydajemy świadczenie 500+

Na co firmy najczęściej zaciągają kredyty?
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
25 stycznia 2019

Na co firmy najczęściej zaciągają kredyty?

KredytOK w Kędzierzynie-Koźlu
Oddziały
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
04 lutego 2017

KredytOK w Kędzierzynie-Koźlu

SuperGrosz – teraz także na raty
Wpisy
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
08 czerwca 2016

SuperGrosz – teraz także na raty

Bank Pekao w Zambrowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
05 sierpnia 2019

Bank Pekao w Zambrowie

Santander Consumer Bank Tychy
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
18 lipca 2021

Santander Consumer Bank Tychy

Porównaj