Program partnerski Raiffeisen Polbanku i Wizz Air

Program partnerski Raiffeisen Polbanku i Wizz Air

author
Patryk Byczek
09 września 2014
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Kategoria
Wizz Air, największy w Europie Środkowo-Wschodniej przewoźnik oferujący tanie loty, uruchomi wraz z Raiffeisen Polbankiem program partnerski pod hasłem "Najsprytniejsi latają najtaniej".

Program partnerski będzie wspólnie przygotowaną ofertą kart kredytowych i debetowych, których korzystanie zapewni Klientom niższe taryfy u Przewoźnika. 

Wizz Air i Raiffeisen Polbank przygotowały dwa rodzaje ofert: 

1) kartę kredytową Wizz Air MasterCard z programem lojalnościowym, członkostwem w klubie dyskontowym i wieloma innymi korzyściami,

2)kartę debetową MasterCard Debit Wizz Air z 12-miesięcznym bezpłatnym członkostwem w klubie Wizz Discount Club

Przyjrzyjmy się bliżej ofercie dla posiadaczy kredytowej kartyWizz Air MasterCard. Każda transakcja dokonana tą kartą premiowane będą punktami, doliczanymi do konta Klienta. Za każde 5 złotych wydane kartą kredytową Wizz Air MasterCard Klientowi zostanie doliczony 1 punkt lojalnościowy do jego konta WIZZ.

Transakcji dokonywać można także na stronie wizzair.com, gdzie każde wydane 5 zł przełoży się na zdobyte przez Klienta 2 punkty. 

Zdobytymi w programie lojalnościowym WIZZ punktami można płacić za loty i usługi Wizz Air w stosunku 10 pkt = 1 zł.

Dodatkowe korzyści z posiadania Wizz Air MasterCard:

  • darmowe członkostwo w klubie Wizz Discount Club (standardowy koszt: 139 zł)
  • 500 punktów powitalnych o wartości 50 zł
  • darmowe korzystanie z karty przez pierwszy rok
  • w kolejnych latach darmowe korzystanie z karty przy miesięcznych wydatkach w wysokości 1000 zł

Karta debetowa MasterCard Debit Wizz Air może być wydana do dowolnego konta osobistego Klientów Raiffeisen Polbanku. Jej posiadacze otrzymują wraz z kartą darmowe roczne członkostwo w klubie Wizz Discount Club. Członkostwo w klubie dyskontowym zapewnia dostęp do licznych promocji i niższych taryf przy zakupie lotów i innych usług Wizz Air.

Wspólny program Raiffeisen Polbanku i Wizz Air to świetna propozycja dla pasażerów, którzy często korzystają z usług Wizz Air. Tym bardziej, że Przewoźnik uruchomił niedawno wiele nowych połączeń z lotnisk w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach i Lublinie. 

Wniosek o kartę kredytową można złożyć w tym miejscu:

Złóż wniosek

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

ozjasz
ozjasz
2015-08-02 00:04:20

jeśli ktoś lata na tyle dużo by zbierać punkty lojalnościowe i to u konkretnego przewoźnika to pozazdrościć! jeśli praca jest tak mobilna to nie wiem czy pracodawca który funduje te wyprwawy skusi się w ogóle na szukanie zniżek w wizz air i planowanie podróży tylko tym przewoźnikiem,. a osoby prywatne to mało kto na pewno tyle lata żeby skorzystać z tej oferty. no ale mogę się mylić

storczyknadziei
storczyknadziei
2014-10-01 17:00:41

i co, ruszył już ten program?

city
city
2014-09-12 06:58:36

oferta ciekawa ale kogo w Polsce stać na to żeby tak często lata ć?

sandman
sandman
2014-09-10 20:58:58

Kolejna ciekawostka na rynku finansowym. Tylko mnie jeszcze ciekawi, jakie koszty ponosi klient decydujący się na Wizz Air Mastercard, bo przecież profity z karty kredytowej są nieporównywalnie większe niż zwykłej debetowej

malkontent
malkontent
2014-09-10 07:43:40

Już można się pogubić w tych wszystkich programach partnerskich. Ale jeśli ktoś dużo lata to najpewniej go na to stać, to aż tak nie pragnie żeby zaoszczędzić 50 zł. Chociaż programy lojalnościowe wg speców od marketingu to niemal zawsze sprawdzony sposób na pozyskanie i utrzymanie klienta, więc pewnie wiedzą co robią

Podobne artykuły

Sprzedawcy wolą płatności bezgotówkowe

Visa już od kilku lat stara się zadbać o to, by płatności bezgotówkowe były przyjmowane w jak największej ilości miejsc. Obecnie gigant płatniczy rozpoczął działania komunikacyjne poparte badaniami firmy Kantar. Jak z nich wynika, sprzedawcy zdecydowanie wolą przyjmować płatności elektronicznie.

author
Alicja Hirsekorn
15 stycznia 2020
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Polska bogatsza od Portugalii?

W Polsce żyje się coraz lepiej. Z miesiąca na miesiąc wzrasta średnia krajowa, a rząd zapowiada udogodnienia dla obywateli, takie jak trzynasta emerytura, czy 500+...

author
Aneta Jankowska
08 marca 2019
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Kredyt gotówkowy Kędzierzyn-Koźle

Chcesz dowiedzieć się, które oferty kredytu gotówkowego są dostępne dla mieszkańców Kędzierzyna-Koźla? Poniższy ranking ofert został przygotowany dla Twojego miasta. Kwota maksymalna, którą może udzielić Ci bank to 200 000 zł, a spłata rozłożona może zostać nawet na 10 lat. Pieniądze uzyskać można w całości bez wychodzenia z domu. Cała procedura jest bardzo prosta i nie zajmuje dużo czasu. Kredyty udzielane są na dowolny cel.

author
Aleksandra Gościnna
20 grudnia 2021
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

PANEK CarSharing – ile kosztuje?

Rozważasz wypożyczenie auta z floty PANEK CarSharing, ale nie wiesz, czy się to opłaca? Szczegóły na temat aktualnych cen wynajmu samochodu PANEK sprawdzisz tutaj.

author
Dominika Byczek
17 czerwca 2020
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Kapitał kredytu

Umowa kredowa, jaka zawierana jest przez Konsumenta z danym bankiem, zawiera wiele sformułowań i terminów, jakie dla przeciętnego Kredytobiorcy mogą okazać się niezrozumiałe. Wychodząc na przeciw czytelniczym oczekiwaniom, wyjaśnimy, czym jest są owe tajemnicze sformułowania. Na pierwszy ogień – kapitał kredytu.

author
Halszka Gronek
04 września 2018
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Bank Pekao w Kluczborku

Bank Pekao jest jednym z największych banków detalicznych w Polsce. Jedna z placówek banku mieści się w Kluczborku – sprawdzamy godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę oddziału.

author
Patryk Byczek
10 lipca 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj