zadluzenia.com
zamknij

Program partnerski Raiffeisen Polbanku i Wizz Air

Wizz Air, największy w Europie Środkowo-Wschodniej przewoźnik oferujący tanie loty, uruchomi wraz z Raiffeisen Polbankiem program partnerski pod hasłem "Najsprytniejsi latają najtaniej".

 

Program partnerski będzie wspólnie przygotowaną ofertą kart kredytowych i debetowych, których korzystanie zapewni Klientom niższe taryfy u Przewoźnika. 

 

Wizz Air i Raiffeisen Polbank przygotowały dwa rodzaje ofert: 


1) kartę kredytową Wizz Air MasterCard z programem lojalnościowym, członkostwem w klubie dyskontowym i wieloma innymi korzyściami,


2)kartę debetową MasterCard Debit Wizz Air z 12-miesięcznym bezpłatnym członkostwem w klubie Wizz Discount Club

 

Przyjrzyjmy się bliżej ofercie dla posiadaczy kredytowej kartyWizz Air MasterCard. Każda transakcja dokonana tą kartą premiowane będą punktami, doliczanymi do konta Klienta. Za każde 5 złotych wydane kartą kredytową Wizz Air MasterCard Klientowi zostanie doliczony 1 punkt lojalnościowy do jego konta WIZZ.

 

Transakcji dokonywać można także na stronie wizzair.com, gdzie każde wydane 5 zł przełoży się na zdobyte przez Klienta 2 punkty. 

 

Zdobytymi w programie lojalnościowym WIZZ punktami można płacić za loty i usługi Wizz Air w stosunku 10 pkt = 1 zł.

 

Dodatkowe korzyści z posiadania Wizz Air MasterCard:

 

  • darmowe członkostwo w klubie Wizz Discount Club (standardowy koszt: 139 zł)
  • 500 punktów powitalnych o wartości 50 zł
  • darmowe korzystanie z karty przez pierwszy rok
  • w kolejnych latach darmowe korzystanie z karty przy miesięcznych wydatkach w wysokości 1000 zł

 

 

 

 

Karta debetowa MasterCard Debit Wizz Air może być wydana do dowolnego konta osobistego Klientów Raiffeisen Polbanku. Jej posiadacze otrzymują wraz z kartą darmowe roczne członkostwo w klubie Wizz Discount Club. Członkostwo w klubie dyskontowym zapewnia dostęp do licznych promocji i niższych taryf przy zakupie lotów i innych usług Wizz Air.

 

Wspólny program Raiffeisen Polbanku i Wizz Air to świetna propozycja dla pasażerów, którzy często korzystają z usług Wizz Air. Tym bardziej, że Przewoźnik uruchomił niedawno wiele nowych połączeń z lotnisk w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach i Lublinie. 

 

Wniosek o kartę kredytową można złożyć w tym miejscu:

 

Złóż wniosek

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~ozjasz

jeśli ktoś lata na tyle dużo by zbierać punkty lojalnościowe i to u konkretnego przewoźnika to pozazdrościć! jeśli praca jest tak mobilna to nie wiem czy pracodawca który funduje te wyprwawy skusi się w ogóle na szukanie zniżek w wizz air i planowanie podróży tylko tym przewoźnikiem,. a osoby prywatne to mało kto na pewno tyle lata żeby skorzystać z tej oferty. no ale mogę się mylić   Odpowiedź

~storczyknadziei

i co, ruszył już ten program?   Odpowiedź

~city

oferta ciekawa ale kogo w Polsce stać na to żeby tak często lata ć?   Odpowiedź

~sandman

Kolejna ciekawostka na rynku finansowym. Tylko mnie jeszcze ciekawi, jakie koszty ponosi klient decydujący się na Wizz Air Mastercard, bo przecież profity z karty kredytowej są nieporównywalnie większe niż zwykłej debetowej   Odpowiedź

~malkontent

Już można się pogubić w tych wszystkich programach partnerskich. Ale jeśli ktoś dużo lata to najpewniej go na to stać, to aż tak nie pragnie żeby zaoszczędzić 50 zł. Chociaż programy lojalnościowe wg speców od marketingu to niemal zawsze sprawdzony sposób na pozyskanie i utrzymanie klienta, więc pewnie wiedzą co robią   Odpowiedź