zadluzenia.com
zamknij

Profi Credit w Gdańsku

PROFI CREDIT GDAŃSK

 

Profi Credit to druga największa firma pożyczkowa w Polsce. Należy do międzynarodowej grupy finansowej, udzielającej pożyczek również w Czechach, Słowacji i Bułgarii. W naszym kraju firma działa od 2004 roku i udzieliła ponad trzystu tysięcy pożyczek.

 

Profi Credit specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek ratalnych dla osób fizycznych i przedsiębiorców. Maksymalna kwota pożyczki to nawet 25 000 zł, którą możemy rozłożyć na 36 miesięcznych rat.

 

Oferta skierowana jest do osób, które mają trudności w uzyskaniu pieniędzy z banku lub firmy pożyczkowej. Profi Credit przyznaje bowiem pożyczki nawet jeżeli posiadamy zobowiązania w innych instytucjach. 

 

Pieniądze mogą otrzymać:

- osoby pracujące

- emeryci i renciści

- przedsiębiorcy

 

Profi Credit działa za pośrednictwem ponad 140 biur terenowych oraz 3000 doradców finansowych. Jedno z biur znajdziemy w Gdańsku.

 

Adres Profi Credit w Gdańsku:

ul. Gomółki 2
80-279 Gdańsk

 

Skontaktuj się

 

telefon: (058) 344 94 09
fax: (058) 305 42 99
e-mail: brak danych

 

OFERTA PROFI CREDIT

 

Od 11 marca 2016 pożyczki w Profi Credit są znacznie tańsze. To efekt zmiany przepisów dotyczących maksymalnych kosztów pożyczki. Więcej o firmie znajdziesz w tym miejscu.

 

Pożyczki Profi Credit w Gdańsku

 • Kwota pożyczki: od 500 do 25 000 zł
 • Spłata: do 36 miesięcy
 • Wniosek przez Internet
 • Do 9 000 zł bez zaświadczeń o dochodach
 • Także przy innych zobowiązaniach
 • Decyzja pożyczkowa przez telefon
Złóż wniosek

Profi Credit posiada w swojej ofercie również pożyczki dla przedsiębiorców:

 

Profi Credit - pożyczki dla firm

 • Kwota pożyczki: od 500 do 25 000 zł
 • Spłata: maksymalnie do 4 lat
 • Również dla nowych działalności
 • Minimum formalności
 • Decyzja pożyczkowa przez telefon
Złóż wniosek

 

JAK OTRZYMAĆ POŻYCZKĘ W GDAŃSKU

 

1. Przez Internet wypełniamy krótki formularz kontaktowy.

 

2. Telefonicznie kontaktuje się z nami pracownik Profi Credit, przedstawia ofertę i wypełnia wniosek o pozyczkę.

 

3. W przypadku pozytywnej decyzji, pracownik terenowy kontaktuje się z nami w celu podpisania umowy pożyczki.

 

4. Otrzymujemy pieniądze na konto.

 

Procedura jest zbliżona w przypadku pożyczek dla firm. 

 

KTO MOŻE OTRZYMAĆ POŻYCZKĘ

 

Aby otrzymać pożyczkę wystarczy:

 

1) polskie obywatelstwo

2) wiek od 18 do 80 lat

3) otrzymywanie stałych dochodów

 

Co istotne, Profi Credit akceptuje wiele źródeł dochodu: umowa o pracę, umowa zlecenia, umowa o dzieło, renta, emerytura, działalność gospodarcza i inne. Pożyczka dostępna jest również dla rolników.

 

Wymagane dokumenty: dowód osobisty, zaświadczenie lub oświadczenie o dochodach, wyciąg z rachunku bankowego lub rachunek za media.

 

Pożyczki firmowe skierowane są do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

 

OPINIE O PROFI CREDIT

 

Profi Credit budzi skrajne emocje. Firma była krytykowana za wysokie koszty oraz obligatoryjne ubezpieczenie. Sytuacja zmieniła się 11 marca 2016 roku, kiedy to Profi Credit zaprezentowało nową ofertę. Pożyczki są teraz dużo tańsze, zlikwidowano także obowiązkowe ubezpieczenie.

 

Nie zmieniła się natomiast kwota pożyczki, nadal maksymalnie pożyczymy 25 000 zł. Skrócono wprawdzie maksymalny okres spłaty - z 48 do 36 miesięcy, ale z uwagi na korzystniejsze oprocentowanie zmiana nie powinna być odczuwalna dla Klientów.

 

Jedno jest pewne - po produkty Profi Credit najczęściej sięgają osoby mniej zamożne, często bez zdolności kredytowej. Niestety Banki z góry odrzucają wnioski kredytowe takich Klientów. Osobom zadłużonym zostają wówczas albo pożyczki prywatne (u rodziny i znajomych), pożyczki pod zastaw nieruchomości (z wpisem do księgi wieczystej) lub oferty typu Profi Credit.

 


Profi Credit a BIK

 

Jedno z najczęściej pojawiających się pytań. Czy Profi Credit faktycznie nie weryfikuje w BIK (Biurze Informacji Kredytowej) ? Nie mamy bliższych informacji. Wiadomo natomiast, że firma w pierwszej kolejności sprawdza czy Klient ma stałe dochody - przy każdej pożyczce wymagane jest bowiem oświadczenie/zaświadczenie o zarobkach oraz wyciąg z rachunku bankowego.

 


Profi Credit - pożyczka z komornikiem ?

 

Czy firma udziela pożyczek osobom z komornikiem sądowym ? Również nie mamy bliższych informacji. Decyzja pożyczkowa każdorazowo zależy od indywidualnej sytuacji Klienta. Pożyczki z komornikiem dostępne są natomiast w:

 

Feniko.pl - pożyczki 1000 zł na 4 raty

Rapida Money - pożyczki 25 000 zł do 48 miesięcy

Fundusz Korona - do 10 000 zł

 


Profi Credit windykacja

 

Profi Credit posiada własną sieć windykacyjną. Klienci posiadający zaległości w spłacie najszybciej mogą się skontaktować z działem windykacji poprzez Panel Klienta. Istnieje możliwość spłaty zadłużenia w comiesięcznych ratach.

 


Wypowiedzenie umowy Profi Credit

 

Każdy Klient ma możliwość odstąpienia od podpisanej umowy pożyczki w terminie 14 dni od jej podpisania.

 


Profi Credit Panel Klienta

 

Klienci Profi Credit mają możliwość zalogowania do Panelu Klienta. Dzięki niemu możemy w szybki sposób ustalić:

 

 • stan umowy
 • harmonogram spłaty pożyczki
 • kontakt bezpośredni do naszego Doradcy Finansowego
 • dane kontaktowe Profi Credit
 • oferty specjalne i promocje.

 

W Panelu Klienta znajdziemy także wypełnione blankiety do wpłaty/przelewu. W razie wątpliwości istnieje możliwość wysłania pytania za pomocą formularza kontaktowego. 

 


Centrala PROFI CREDIT

 

Adres:

PROFI CREDIT POLSKA S.A.
ul. Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała


NIP: 547-215-10-80
KRS: 0000518190
REGON: 243624011

 

Infolinia: 801 805 806, (33) 496 00 68
 

Skomentuj artykuł
captcha
~Oliwia

Pożyczkę dostałam na dowód i bardzo szybko dostałam pieniądze. Nie mam żadnych zastrzeżeń do firmy Profi Credit. Miałam oprocentowanie do przeżycia, a termin spłat razem ustaliliśmy. Bardzo miła i rzetelna obsługa.   Odpowiedź

~Robinn

wszystko spoko tylko żałuję że w normalnym banku niemoge dostać pożyczki :( no fajnie że profi credit daje taką możliwosć ale tee ceny... masakra   Odpowiedź

~jednoręki bandyta

wcale nie tak trudno u nich dostać, trzeba by mieć nie wiadomo jakie długi żeby profi credit kogoś odrzucił. do tego i tak jest obowiązek wykupienia ubezpieczenia tej pożyczki więc na luzaku prawie każdy otrzyma u nich pożyczkę   Odpowiedź

~agent provocateur

w ch... drogo ale niemialem wyboru, dobrze ze mi udzielili tej ... pozyczki. splacanie in progess   Odpowiedź

~leszek

no to faktycznie spore wymagania - oświadczenie o dochodach pewnie musi nieść za sobą jakąś istotną treść w postaci dochodu... przyzwoitego na tyle żeby pożczki udzielili... Czyli niby bez BIK ale tak cięszko u nich dostać   Odpowiedź

~nokia_umarła

Żeby otrzymać pożyczkę, trzeba złożyć: kopia dowodu osobistego, rachunek za media, zaświadczenie o niezaleganiu ze składkami w ZUS, wyciąg z rachunku bankowego, PIT za ubiegły rok oraz oświadczenie o dochodach. I mimo tych wymogów i tak udzielają pożyczek zadłużonym jak rozumiem? Tym Pitem trzeba pewnie udowodnić, że mimo że się jest zadłużonym to obecnie się pracuje co stanowi perspektywę dla wyjścia z zadłużenia   Odpowiedź

~Redakcja Zadłużenia.com

Profi Credit to pożyczki dla osób zadłużonych. Pożyczki są przyznawane osobom, które nie dostaną pieniędzy w banku czy firmie pożyczkowej   Odpowiedź

~darek

a czemu niby u nich miałbym brać pożyczkę jeśli już? czym się wyróżniają, że ich tak reklamujecie?   Odpowiedź