Promocja: „Plus na ZUS” w Idea Banku

Promocja: „Plus na ZUS” w Idea Banku

author
Patryk Byczek
20 lutego 2020

W Idea Banu do 30 maja 2020 roku trwa promocja, w której za założenie Konta Firmowego+ i spełnienie bardzo prostych warunków Klienci mogą zgarnąć maksymalnie 300 złotych. Pula wniosków w promocji wynosi 1000 sztuk.

Kto może wziąć udział?

Idea Bank kieruje niniejszą ofertę wyłącznie do nowych Klientów, czyli osób nieposiadających w ostatnich sześciu miesiącach jakiegokolwiek rachunku firmowego. Dodatkowo z promocji nie mogą skorzystać Klienci, którzy na zasadach starego konta firmowego brali udział w promocji „Premiowanie za bankowanie”.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z przygotowanej przez Idea Bank oferty należy w pierwszym kroku złożyć wniosek o Konto Firma+ wraz z kartą debetową na oficjalnej stronie promocji. Trzeba również pamiętać o wyrażeniu zgód na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Następnie przez Internet lub w oddziale banku trzeba podpisać z umowę o Konto. Te warunki należy spełnić do 30 maja 2020 roku.

Jak zdobyć nagrody

Warunki, które pozwolą Klientom na zdobycie nagrody promocyjnej są bardzo proste. Wystarczy, że Klienci:

– zalogują się do bankowości internetowej w ciagu 14 dni od momentu zawarcia z bankiem umowy o konto,

– płacenie składek ZUS.

Za płacenie składek z poziomu bankowości internetowej Idea Bank zwróci swoim Klientom 10% sumy składek, lecz maksymalnie 50 złotych miesięcznie. Zwrot będzie następował przez łącznie sześć miesięcy, czyli maksymalna kwota zwrotu wyniesie 300 złotych.


źródło grafiki: Idea Bank

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków promocji bank przekaże Klientom 50 złotych miesięcznie przez 6 miesięcy, czyli łącznie 300 złotych.

Przyznanie nagrody

Bank przyzna miesięczną nagrodę w miesiącu następującym po miesiącu, w którym Klient spełnił warunki promocji. Dodatkowo trzeba mieć wyrażone odpowiednie zgody oraz aktywnie korzystać z karty debetowej.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje na temat promocji znajdziemy na stronie: https://www.ideabank.pl/ideabank2/doc/Regulamin_Sprzedazy_Premiowej_Plus_na_ZUS.pdf.


Konto Firma+

Konto Firma+ oferowane przez Idea Bank jest bezwarunkowo darmowe przez pierwsze dwa lata korzystania. Trzeci i każdy kolejny rok kosztuje 10 złotych miesięcznie. Opłaty można jednak uniknąć, posiadając aktywną kartę debetową oraz wykonując minimum jeden przelew do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Za korzystanie z karty debetowej Klienci poniosą koszt równy 8 złotych miesięcznie. Tutaj jednak również Klienci mogą uniknąć płatności w zamian za wykonanie transakcji na łączną kwotę minimum 400 złotych lub wpłacenie minimum 1000 złotych w wyznaczonych wpłatomatach. Wpłaty natomiast są darmowe do kwoty 100 000 złotych miesięcznie. Transakcje powyżej tej kwoty obciążone są prowizją 0,39% od wysokości nadwyżki.


Idea Bank

Idea Bank rozpoczął swoją działalność w 1991 roku. Instytucja kieruje swoją ofertę do małych podmiotów gospodarczych: mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Klienci banku mają dostęp do szerokiego pakietu usług produktów kredytowych, inwestycyjnych oraz oszczędnościowych. W zeszłym roku Idea Bank trafił na listę ostrzeżeń publicznych Komisji Nadzoru Finansowego. Prezesem zarządu Idea Banku jest Jerzy Pruski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Konto ze zwrotem 10% za energię
Wpisy
autor wpisu
Robert_Banaszak
09 marca 2015

Konto ze zwrotem 10% za energię

Bank Spółdzielczy w Szumowie sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
20 września 2019

Bank Spółdzielczy w Szumowie sesje przychodzące i wychodzące

Kredyt hipoteczny Sochaczew
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
14 lipca 2017

Kredyt hipoteczny Sochaczew

T-Mobile Usługi Bankowe w Nowej Soli
Oddziały
author
Patryk Byczek
08 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Nowej Soli

Porównaj