Profi Credit w Kaliszu

Profi Credit w Kaliszu

author
Dominika Sobieraj
12 czerwca 2019

Profi Credit to jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce, której jedna z placówek mieści się w Kaliszu. Poniżej udostępniamy dane o placówce w Twoim mieście.

Profi Credit oferuje szybkie pożyczki ratalne, dostępne na dowolny cel. Firma należy do międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, która udziela pożyczek także w Czechach, Słowacji i Bułgarii.

Adres Profi Credit w Kaliszu:
ul. Browarna 2
62-800 Kalisz

Telefon do oddziału w Kaliszu: 668 682 355

Mapa dojazdu:

OFERTA PROFI CREDIT W KALISZU

Klienci mogą liczyć nawet na 25 000 zł, ze spłatą maksymalnie do 48 miesięcy. Firma ma elastyczne podejście do Klienta, pożyczkę można otrzymać nawet bez wychodzenia z domu. Pieniądze są dostępne dla osób uzyskujących stały dochód, przedsiębiorców, emerytów i rencistów.

1.Pożyczki Profi Credit w Kaliszu

  • Kwota pożyczki: od 500 do 25 000 zł
  • Spłata: od 6 do 36 miesięcy
  • Do 9000 zł także na oświadczenie
  • Oferta także dla przedsiębiorców
  • Minimum formalności
  • Elastyczne podejście do Klienta
  • RRSO 89,93%

Złóż wniosek

Pożyczkę można otrzymać za pośrednictwem placówki w Kaliszu. Wniosek można złożyć także przez Internet, telefonicznie lub u doradców finansowych Profi Credit.

Pożyczka online Profi Credit

Pożyczka online Profi Credit

Kwota pożyczki: od 500 do 20 000 zł

Spłata: od 6 do 48 miesięcy

W całości przez Internet

Bez zaświadczeń o dochodach

Błyskawiczna decyzja

Pieniądze na dowolny cel

RRSO 90,21%

Do Profi Credit należy także marka Lendup, udzielające pożyczek w całości przez Internet.

OPINIE O PROFI CREDIT

Profi Credit budzi skrajne emocje. Firma była krytykowana za wysokie koszty oraz obligatoryjne ubezpieczenie. Sytuacja zmieniła się 11 marca 2016 roku, kiedy to Profi Credit zaprezentowało nową ofertę. Pożyczki są teraz dużo tańsze, zlikwidowano także obowiązkowe ubezpieczenie.

Nie zmieniła się natomiast kwota pożyczki, nadal maksymalnie pożyczymy 25 000 zł. Skrócono wprawdzie maksymalny okres spłaty – z 48 do 36 miesięcy, ale z uwagi na korzystniejsze oprocentowanie zmiana nie powinna być odczuwalna dla Klientów.

Jedno jest pewne – o produkty Profi Credit wnioskują najczęściej osoby mniej zamożne, z negatywną historią kredytową. Niestety Banki z góry odrzucają wnioski kredytowe takich Klientów. Osobom zadłużonym zostają wówczas albo pożyczki prywatne (u rodziny i znajomych), pożyczki pod zastaw nieruchomości (z wpisem do księgi wieczystej) lub wybrane pożyczki pozabankowe bez zabezpieczeń.

Potrzebujesz szybko gotówki? Sprawdź najlepsze oferty:

 

Kredyty przez Internet – do 200 000 zł online

 

Pożyczki na dowód – pieniądze nawet w ciągu 15 minut


Profi Credit a BIK

Jedno z najczęściej pojawiających się pytań. Czy Profi Credit faktycznie nie weryfikuje Klienta w BIK (Biurze Informacji Kredytowej) ? Niestety nie mamy bliższych informacji.

Jedno jest pewne – firma pożyczkowa sprawdza czy Klient ma stałe dochody – przy każdej pożyczce wymagane jest bowiem oświadczenie/zaświadczenie o zarobkach lub wyciąg z rachunku bankowego.


Profi Credit – pożyczka z komornikiem ?

Wiele osób z komornikiem sądowym zastanawia się czy Profi Credit udzieli im pożyczki. Z naszych informacji wynika, że firma nie udziela pożyczek osobom z komornikiem sądowym.

Pieniądze na spłatę komornika możemy otrzymać w Rapida Money – do 25 000 zł w całości przez Internet. Wymagany jest jednak gwarant, czyli poręczyciel.


Profi Credit windykacja

Profi Credit posiada własną sieć windykacyjną. Klienci posiadający zaległości w spłacie najszybciej mogą się skontaktować z działem windykacji poprzez Panel Klienta. Istnieje możliwość spłaty zadłużenia w comiesięcznych ratach.


Wypowiedzenie umowy Profi Credit

Każdy Klient ma możliwość odstąpienia od podpisanej umowy pożyczki w terminie 14 dni od jej podpisania.


Profi Credit Panel Klienta

Klienci Profi Credit mają możliwość zalogowania do Panelu Klienta. Dzięki niemu możemy w szybki sposób ustalić:

– stan umowy
– harmonogram spłaty pożyczki
– kontakt bezpośredni do naszego Doradcy Finansowego
– dane kontaktowe Profi Credit
– oferty specjalne i promocje.

W Panelu Klienta znajdziemy także wypełnione blankiety do wpłaty/przelewu. W razie wątpliwości istnieje możliwość wysłania pytania za pomocą formularza kontaktowego.


Centrala PROFI CREDIT

Adres:

PROFI CREDIT POLSKA S.A.
ul. Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 547-215-10-80
KRS: 0000518190
REGON: 243624011

Infolinia: 801 700 999
e-mail: [email protected]

Przykłady reprezentatywne

Pożyczka offline – przykład reprezentatywny: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) – 9,80%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 6 592 zł składają się: opłata przygotowawcza – 129 zł, prowizja – 3 971 zł, oprocentowanie – 1 592 zł, „Twój Pakiet” – 900 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 89,93%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 322 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 11 592 zł. Stan na dzień 21.07.2017.

Całkowita kwota pożyczki – 10 000 zł; stała stopa oprocentowania – 9,90%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 13 220 zł składają się: opłata przygotowawcza – 33 zł, prowizja – 9 967 zł, odsetki – 3 220 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 90,21%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 645 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 23 220 zł. Stan na dzień 1.06.2019 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

doświadczona
doświadczona
2016-06-01 16:14:30

Moim zdaniem warto zaufać tej firmie. Uzyskałam u nich już dwa razy pożyczkę i zawsze bez problemów. Należy pamiętać tylko o spłatach.

znawczyni
znawczyni
2015-01-17 17:58:09

dzięki Jola, dodałaś mi siły w swoje możliwości. Wcześniej korzystałam z Profi credit ale miałam tylko jeden dochód, teraz sobie dorabiam i jest o NIEBO Lepiej !!!

Jola
Jola
2014-11-15 20:35:01

Witam . Widzę że jako pierwsza dodaję komentarz więc pokuszę się o dłuższą wypowiedź żebyście mogli skorzystać z czyjejś obszernej opinii . Jak to z pożyczkami bywa , zapęetliłam się swego czasu w długi i moja sytuacja wyglądała na prawdę zawile . Nie udawało mi się wszystkiego spłacać , słabe zarobki , byłam skazana na firmy pożyczkowe bo banki już nie chciały ze mną rozmawiać . W ytych pożyczkowalniach owszem łatwo było kasę dostać chwilowy zastrzyk pieniędzy ale wiadomo że spłaca się już większy procent niż w jakim kolwiek banku . W końcu mam już wpisy w BIK-u a pieniędzy jak zwykle potrzebuję na wczoraj . Trafiłam na reklamę , że udzielają pożyczek bez sprawdzania BIK-u , złożyłam wniosek , poznałam warunki umowy , zmroziło mnie od kosztów spłaty .... Ale musiałam to jeszcze raz przemyśleć , bo potrzeba finansowa nie mineła a nikt inny by mi pożyczki nie udzielił . Wziełam pożyczkę w profi credit ( muszę dodać że na następny dzień wieczorem od zawarcia obu stronnej umowy miałam pieniądze na koncie ) . Musiałam w tym czasie podłapać dodatkową pracę bo miałam już po dziurki w nosie tego pałętania się od jednej firmy pożyczkowej do drugiej . Pożyczkę spłaciłam , teraz mam kredyt konsolidacyjny , pracuję więcej ( nie martwcie się , praca zawsze się znajdzie ! możecie pomagać sąsiadkom , może jako niania , może jako pomoc przy osobie starszej , naprawdę zawsze coś się znajdzie ! ) i wychodzę z długów . O profi credit nie mogę źle się wypowiadać , bo mi pomogli w potrzebie ( oczywiście nie altruistycznie ale przecież żadnych warunków pożyczki przede mną nie ukrywali ) . Pozdrawiam , Jola

Podobne artykuły

PKO BP obsługuje 20% polskich samorządów
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
25 listopada 2018

PKO BP obsługuje 20% polskich samorządów

ING Bank Śląski w Piekarach Śląskich
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
25 lipca 2019

ING Bank Śląski w Piekarach Śląskich

SGB Banki Spółdzielcze sposnorem PGE Skra Bełchatów
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
01 lutego 2019

SGB Banki Spółdzielcze sposnorem PGE Skra Bełchatów

PKO BP w Krakowie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
23 sierpnia 2019

PKO BP w Krakowie

ING zajął 3. miejsce w Rankingu Odpowiedzialnych Firm
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
23 czerwca 2021

ING zajął 3. miejsce w Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Porównaj