zadluzenia.com
zamknij

Profi Credit w Zielonej Górze

PROFI CREDIT ZIELONA GÓRA

 

Profi Credit to druga największa firma pożyczkowa w Polsce. Należy do międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, która udziela pożyczek także w Czechach, Słowacji i w Bułgarii.

 

Profi Credit to pożyczki dla osób, które nie otrzymają normalnego kredytu w Banku czy SKOKu. Z oferty korzystają osoby zadłużone, z trudnościami finansowymi i negatywnymi wpisami w BIKu/biurach informacji gospodarczej. Firma wymaga wprawdzie udokumentowania dochodu Klienta, ale nie weryfikuje go w BIKu.  

 

W Polsce działa za pośrednictwem ponad 100 biur terenowych oraz 1500 doradców finansowych.

 

Adres Profi Credit w Zielonej Górze:

ul. Jana III Sobieskiego 3
65-071 Zielona Góra

 

Skontaktuj się

 

Telefon: 602 251 823

 

OFERTA PROFI CREDIT

 

Od 11 marca 2016 pożyczki w Profi Credit są znacznie tańsze. To efekt zmiany przepisów dotyczących maksymalnych kosztów pożyczki. Więcej o firmie znajdziesz w tym miejscu.

 

Pożyczki Profi Credit w Zielonej Górze

 • Pożyczki od 500 do 25 000 zł
 • Spłata do 36 rat
 • Oferta dla osób zadłużonych
 • Także z komornikiem sądowym
 • Bez sprawdzania BIK
 • Wniosek przez Internet
Złóż wniosek

Poniżej przedstawiamy szczegółową ofertę i wymagane dokumenty:

 

1. Pożyczka na oświadczenie

 • Kwota pożyczki: od 200 do 4 000 zł
 • Spłata: od 6 do 36 miesięcy
 • Bez zaświadczenia o dochodach
 • Także dla emerytów i rencistów
 • Szybka decyzja pożyczkowa
Złóż wniosek

Do otrzymania pożyczki potrzebna jest: kopia dowodu osobistego, oświadczenie o zarobkach oraz rachunek za media.

 

2. Pożyczka na zaświadczenie

 • Kwota pożyczki: od 2 000 do 9 000 zł
 • Spłata: od 12 do 36 miesięcy
 • Możliwość odroczenia spłaty na 3 miesiące
 • Szybka decyzja pożyczkowa
 • Minimum formalności
Złóż wniosek

Do otrzymania pożyczki potrzebna jest: kopia dowodu osobistego, zaświadczenie o zarobkach, rachunek za media oraz wyciąg z rachunku bankowego (w przypadku pożyczek powyżej 6 000 zł).

 

3. Pożyczka Premium

 • Kwota pożyczki: od 9 000 do 25 000 zł
 • Spłata: od 12 do 36 miesięcy
 • Możliwość odroczenia spłaty na 3 miesiące
 • Szybka decyzja pożyczkowa
 • Pieniądze na dowolny cel
Złóż wniosek

Do otrzymania pożyczki potrzebna jest: kopia dowodu osobistego, zaświadczenie o zarobkach, rachunek za media oraz wyciąg z rachunku bankowego.

 

4. Pożyczka dla firm

 • Kwota pożyczki: od 500 do 4 000 zł
 • Spłata do 24 miesięcy
 • Wysoka przyznawalność pożyczki
 • Możliwość odroczenia spłaty
 • Szybka decyzja pożyczkowa
Złóż wniosek

Do otrzymania pożyczki potrzebna jest: kopia dowodu osobistego, rachunek za media, zaświadczenie o niezaleganiu ze składkami w ZUS, wyciąg z rachunku bankowego, PIT za ubiegły rok oraz oświadczenie o dochodach.

 

OPINIE O PROFI CREDIT

 

Profi Credit budzi skrajne emocje. Firma była krytykowana za wysokie koszty oraz obligatoryjne ubezpieczenie. Sytuacja zmieniła się 11 marca 2016 roku, kiedy to Profi Credit zaprezentowało nową ofertę. Pożyczki są teraz dużo tańsze, zlikwidowano także obowiązkowe ubezpieczenie.

 

Nie zmieniła się natomiast kwota pożyczki, nadal maksymalnie pożyczymy 25 000 zł. Skrócono wprawdzie maksymalny okres spłaty - z 48 do 36 miesięcy, ale z uwagi na korzystniejsze oprocentowanie zmiana nie powinna być odczuwalna dla Klientów.

 

Jedno jest pewne - po produkty Profi Credit najczęściej sięgają osoby mniej zamożne, z negatywną historią kredytową. Niestety Banki z góry odrzucają wnioski kredytowe takich Klientów. Osobom zadłużonym zostają wówczas albo pożyczki prywatne (u rodziny i znajomych), pożyczki pod zastaw nieruchomości (z wpisem do księgi wieczystej) lub oferty typu Profi Credit.

 


Profi Credit a BIK

 

Jedno z najczęściej pojawiających się pytań. Profi Credit faktycznie nie weryfikuje Klienta w BIK (Biurze Informacji Kredytowej). Nie znaczy to jednak, że nie weryfikuje w ogóle osoby starającej się o pożyczkę.

 

W pierwszej kolejności firma pożyczkowa sprawdza czy Klient ma stałe dochody - przy każdej pożyczce wymagane jest bowiem oświadczenie/zaświadczenie o zarobkach oraz wyciąg z rachunku bankowego.

 


Profi Credit - pożyczka z komornikiem ?

 

Profi Credit udziela pożyczek również osobom z komornikiem sądowym. Decyzja pożyczkowa każdorazowo zależy od indywidualnej sytuacji Klienta. Pożyczki z komornikiem dostępne są również w:

 

Feniko.pl - pożyczki 1000 zł na 4 raty

Pożyczka Koliber - do 1200 zł

Fundusz Korona - do 10 000 zł

 


Profi Credit windykacja

 

Profi Credit posiada własną sieć windykacyjną. Klienci posiadający zaległości w spłacie najszybciej mogą się skontaktować z działem windykacji poprzez Panel Klienta. Istnieje możliwość spłaty zadłużenia w comiesięcznych ratach.

 


Wypowiedzenie umowy Profi Credit

 

Każdy Klient ma możliwość odstąpienia od podpisanej umowy pożyczki w terminie 14 dni od jej podpisania.

 


Profi Credit Panel Klienta

 

Klienci Profi Credit mają możliwość zalogowania do Panelu Klienta. Dzięki niemu możemy w szybki sposób ustalić:

 

 • stan umowy
 • harmonogram spłaty pożyczki
 • kontakt bezpośredni do naszego Doradcy Finansowego
 • dane kontaktowe Profi Credit
 • oferty specjalne i promocje.

 

W Panelu Klienta znajdziemy także wypełnione blankiety do wpłaty/przelewu. W razie wątpliwości istnieje możliwość wysłania pytania za pomocą formularza kontaktowego. 

 


Centrala PROFI CREDIT

 

Adres:

PROFI CREDIT POLSKA S.A.
ul. Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała


NIP: 547-215-10-80
KRS: 0000518190
REGON: 243624011

 

Infolinia: 801 700 999
e-mail: [email protected]

 

 

NASZA OCENA: 7/10

 

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~niutek

lubuski: oprocentowanie to jeszcze pół biedy, największ koszt dla całej pożyczki generuje ubezpieczenie i ważam że to to trzeba podkreślać jako nawiększy problem i największego wrgoa pożyczkobiorcy. no ale skoro profi credit udziela pożyczek ludziom z problemamu finansoywmi muszą się wjakiś sposób zabezpiezcać bo ja rozumiem że zależy im na tym żeby poieniądze prędzej czy opżniej ale do nich wróciły   Odpowiedź

~lubuski

hej, na zaświadczenie dostałem 6000, wnioskowałem o... 6000. Polecam, choć pamiętajcie że oprocentowanie do najniższych nie należy   Odpowiedź

~freestyler

nie mam pojęcia ale z drugiej strony zobacz że takie zaświadczenie pożyczkodawca musi weryfikować u pracodwacy co także kosztuje bo trzeba opłacić jakiegoś pracownika który w tym czasie wykona telefon itp   Odpowiedź

~lloyds

pożyczki na zaświadczenie są na ogół tańsze czy droższe niż te na oświadczenie? mi się wydaje że te z zaświadczeniem powinny być tańsze bo jest to jakaś dodatkowa forma zabezpieczsenia dla firmy pożyczkowej, jakeiś potwierdzenie i zapowiedź wypłacalności klienta   Odpowiedź

~fidemaster

a mi się zdażyła taka głupia sytuacja że spłacam sobie elegancko raty, wszystko w terminie aż tu dostaję zawiadomienie że zalegam ze spłatą! Oczywiście nagle straciłem pewność siebie czy aby na pewno zrobiłem przelew w tym miesiącu (nie mam stałego zlecenia tylko robię to ręcznie w zależności kiedy mi bardziej pasuje ), krótko móiąc bardzo się przestraszyłem! Bo wiadomo! Zadzwoniłem do nich, prosili grzecznie żeby wysłać im potwierdzenie przelewu i wszystko elegancko załatwione. Ale stres niepotrzebnie z ich strony wywołany,...   Odpowiedź

~snowden

im większa kwota tym mniej bolesne oprocentowanie,prowizje i te pe   Odpowiedź

~gruppenfuehrer

cholernie drogo ale ponieważ nikt inny nie udzieli pożyczki człowiekowi w beznadziejnej sytuacji finanoswej i z bikiem i niewypłacalnego itp to mogą sobie pozwolić na dowalenie koszmarnych prowizji plus obowiązkowego ubezpieczenia. nie wiem czy ta firma może komuś pomóc, ja się ratowałem wyjazdem do niemiec ostatecznie i tam popracowałem   Odpowiedź