W jakim Banku komornik nie zajmie konta?

W jakim Banku komornik nie zajmie konta?

author
12 listopada 2014

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Hogata
Hogata
2016-02-17 10:41:38

Czy komornik odnajdzie konto zamkniete? Czy uzyska informacje jaka kwota byla na rachunku?

Tymoteusz
Tymoteusz
2016-02-16 18:41:28

A co jeśli pracujesz za granicą jako obywatel ukochanej RP? Czy jeśli mam legalną pracę w UK lub w Republice Irlandii i konta w tamtejszych bankach, to dorwie mnie komornik, US lub ZUS z Polski?

    Greg
    Greg
    2017-03-31 15:33:28

    Komornik, jeżeli masz konta w banku zagranicznym, może Cię jedynie namiętnie w zadek całować

jarkos
jarkos
2016-02-06 20:48:58

jak masz komornika to już po zawodach wiem po sobie, najlepiej załóż konto w banku internetowym na kogoś komu ufasz weź kartę piny itd. i korzystaj ze swoich pieniędzy. jeżeli nie potrzebujesz karty konta to najbezpieczniej trzymaj kasę w domu. nie ma bezpiecznych banków w pl. a jak ktoś chce pofilozofować jak keeper to niech swoje mądre rady i przemyślenia wsadzi sobie w d... nikt specjalnie się nie zadłuża chyba ze baran co nie rozumie ze trzeba oddać. Wystarczy jeden zły dzień, nieuczciwy wspólnik i człowiek staje się dłużnikiem i przestępcą w oczach takich kretynów jak keeper. Co do poprawności systemu komorniczego to moge tylko powiedzieć to absurd. Przyklad masz kredyt nagle tracisz prace zdolnosci splacania bank wypowiada ci umowe zostajesz z ch.. w reku, kredyt masz na 150 000 bank dolicza odsetki sprzedaje twoj dlug za 120000 bo ma ubezpieczenie , oddaje dlug np do getback ci mecza cie dniami i nocami o kase ktorej nie masz nagle podaja cie do komornika ten obciaza cie kosztami wychodzi ze masz 200 000 do tego dolicza odsetki co miesiac.. splacajac nawet po 2000 miesiecznie splacasz tylko odsetki a kwota i tak rośnie, komornik zabiera ci co masz i sprzedaje to za bezcen, idac tym torem nigdy nie splacisz dlugu malo tego gdy komornik nie moze odzyskac oddaje to na gielde dlugow znowu za nizsza wartosc... kupuje to kolejny baran i ta lichwa sie zapetla. Zeby dlug byl do splacenia musi byc realnie niższy..

Artur
Artur
2016-01-29 11:20:48

A co w takim razie z tajemnicą bankową ja jestem klientem banku czy bank nie łamie ustawy o ochronie danych osobowych wiem że na zachodzie banki nie chętnie a wręcz przeciwnie nie dają komornikowi dostępu do klijenta czy w tym przypadku nie powinno się zawiadomić nadzoru bankowego o złamaniu tajemnicy bankowej i prokuratury o popełnieniu przestępstwa naruszeniu ustawy o ochronie danych osobowych

ktoś
ktoś
2016-01-24 20:30:57

Ukrywanie pieniędzy przed sądem i komornikiem ma swoją zasadność. Moje doświadczenie jest tego przykładem. Sąd na wniosek dostawcy gazu wydał komornikowi nakaz zablokowania mi konta. Kwota zaległości to jakaś faktura na nie całe 200 PLN, z przed 6 lat ale zablokowali całe konto nie tylko zaległą kwotę. Okazało się, że to błąd systemu w gazowni. Jednak wyjaśnienie trwały ponad miesiąc. Nie mogłem opłacić żadnych rachunków. Żaby się bronić i prosić o wyjaśnienie musiałem zapłacić 100 PLN i musiałem zrobić to w 7 dni. Jak się spóźnisz to nawet jak to nie twoja wina możesz się pocałować. W Polsce mamy taki system prawny, że ten kraj nie zasługuje na szacunek. Dlatego chrońcie pieniądze jak Amerykanie, tam gotówka trzymana w domu jest święta. Jak płacisz gotówką masz do 10% upustu.

Podobne artykuły

Kredyt konsolidacyjny Jelenia Góra
Kredyty miasta
author
14 stycznia 2021

Kredyt konsolidacyjny Jelenia Góra

Kasa Stefczyka Bydgoszcz
Oddziały
author
30 października 2020

Kasa Stefczyka Bydgoszcz

KredytOK w Przasnyszu
Oddziały
author
10 lutego 2017

KredytOK w Przasnyszu

Promocja: „Wymień walutę na samochód” w Santander Bank Polska
Promocje pożyczkowe
author
25 października 2018

Promocja: „Wymień walutę na samochód” w Santander Bank Polska

Jak rozpoznać policyjne BMW serii 3?
Poradnik
author
17 stycznia 2018

Jak rozpoznać policyjne BMW serii 3?

Promocja: „Na nowe środki” – XVI edycja w Getin Banku
Bez kategorii
author
20 stycznia 2019

Promocja: „Na nowe środki” – XVI edycja w Getin Banku