Z badania zleconego przez Bank Zachodni WBK wynika, że 59% respondentów chciałoby dopasować ofertę rachunku prywatnego do własnych potrzeb. Taki produkt ma zaoferowania od blisko roku BZ WBK. W tym czasie z usługi „Konto Jakie Chcę” z kartą Dopasowaną skorzystało prawie 800 000 Klientów.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 18.08.2018
Udostępnij:

Dyrektor Obszaru Marketingu Detalicznego i Rozwoju Oferty w Banku Zachodnim WBK, Marcin Pawłowski mówił, że oczekiwania Klientów względem kont osobistych są bardzo rozbieżne. Czynniki, które na to wpływają, to między innymi: wiek, moment w ciągu roku, czy aktualny etap w życiu. Właśnie w takich przypadkach najbardziej rozsądnym wyborem jest produkt Konto Jakie Chęe, dzięki czemu wśród Klientów staje się ono coraz bardziej popularne.


 

Konto dla wszystkich

Konto Jakie Chcę posiada poszczególne funkcje, które są dostępne dla każdego jednego Klienta. Prowadzenie konta jest całkowicie bezpłatne, a ponadto regulacje, które obowiązują od 8 sierpnia bieżącego roku, dają Klientom możliwość wykonywania bezpłatnych przelewów natychmiastowych (Express Elixir i Blue Cash). Bezpłatne są także wpłaty we wpłatomatach BZ WBK oraz zlecenia stałe. Osoby, które nie ukończyły jeszcze 26 roku życia, za darmo wypłacają pieniądze za granicą.

Klienci korzystający z Konta Jakie Chcę mogą wybierać także dodatkowe funkcje. Wśród z nich są na przykład zwroty za opłacanie rachunków z Konta Jakie Chcę. Od 10 września bieżącego roku konto będzie można połączyć z kartą wielowalutową. Liczba przypisanych do karty możliwości będzie uzależniona jedynie od Klienta. W takich sytuacjach nazwa konta odzwierciedla jego funkcjonalność.
 

Komentarze