Pierwsza niedziela, którą obowiązywał będzie zakaz handlu zbliża się wielkimi krokami. Już 11 marca bieżącego roku dyskonty w Polsce nie będą mogły prowadzić sprzedaży towaru w niedzielę, poza kilkoma wyznaczonymi. Jak z tym faktem porawdziła sobie sieć sklepów Biedronka?

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 07.03.2018
Udostępnij:

Biedronka przede wszystkim wydłuża godziny otwarcia swoich placówek. Właściciel sieci zapowiedział, że sklepy będą otwarte dłużej o godzinę lub więcej. Wszystko uzależnione jest od umiejscowienia placówki. Co ciekawe, nowe godziny otwarcia obowiązują od obecnego tygodnia.


 

Zmiany w sieci sklepów Biedronka

Zmiany, których przyczyną jest zakaz handlu w niedzielę nie będą polegały tylko na zmienionych godzinach otwarcia sklepów (niektóre z nich mają być otwarte nawet do godizny 23:00). Dyskont chce jeszcze bardziej ułatwić i dogodzić swoim Klientom, którzy zdecydują się na, między innymi, sobotnie zakupy w ich sklepie. Biedronka proponuje:
 

  • zwiększoną ilość promocji, które będą obowiązywały także w trakcie tygodnia roboczego,

  • o wiele wiekszą liczbę dostaw towarów w weekend,

  • otworzenie wszystkich kas jednocześnie na pięć godzin w piątek i sobotę,

  • większą ilość pracowników ( pięć tysięcy więcej osób pracujących w piątek i sobotę), aby każdy Klient został obsłużony podczas wzmożonego ruchu w weekend.

Biedronka powyższe informacje stara się przekazać swoim Klientom za pomocą najpopularniejszych mediów. Spoty reklamowe oraz kampanie promocyjne moża zobaczyć w Internecie, telewizji oraz w prasie. Arkadiusz Mierzwa, kierownik ds. komunikacji korporacyjnej w Jeronimo Martins Polska mówi, że oczekiwania Klientów dyskont stawia zawsze na pierwszym miejscu, a zmiany zachodzące w sklepach zostają wprowadzone dlatego, żeby każdy kupujący wyszedł ze sklepu zadowolony.
 

Komentarze