zadluzenia.com
zamknij

Biuro Pomocy i Wsparcia Dłużnika

Wszyscy, którzy mają problemy z zadłużeniem mogą zasięgnąć bezpłatnej porady w Biurze Pomocy i Wsparcia Dłużnika. Biuro udzieliło już prawie 23 tysiące porad, a zaiteresowanie nim stale wzrasta. 

 

Biuro Pomocy i Wsparcia Dłużnika to miejsce, w którym dłużnicy mogą dowiedzieć się więcej na temat swoich praw i usłyszeć odpowiedź na nurtujące ich pytania. Dzięki tej inicjatywie mogą również uzyskać wsparcie podczas procesu spłaty należności. 

 

 

Biuro funkcjonowało wcześniej jako Biuro Rzecznika Praw Dłużnika i bardzo szybko zdobyło zaufanie osób szukających profesjonalnej pomocy. W kwietniu 2015 roku zostało powołane przez GetBack S.A., a od grudnia ubiegłego roku oficjalnie zmieniło nazwę.


Paweł Trybuchowski, Wiceprezes Zarządu GetBack S.A., mówi:

 

- Nowa, funkcjonująca od niedawna nazwa, czyli Biuro Pomocy i Wsparcia Dłużnika, jeszcze lepiej oddaje istotę tego przedsięwzięcia.  Dłużnik zawsze jest w centrum naszego zainteresowania. Chcemy przekonać osoby zadłużone, że pomoc i wsparcie w tej trudnej sytuacji są na wyciągnięcie ręki. Można je znaleźć właśnie u nas. 


Zainteresowanie wzrasta

 

Od początku swojej działalności konsultanci biura udzielili około 23 tysięcy darmowych porad. Natomiast druga połowa 2016 roku była rekordowa. Wówczas odnotowano największą liczbę połączeń telefonicznych jak i listów czy e-maili. Dokładnie 1689 osób zadzwoniło do biura w czerwcu 2016 roku. To ponad 900% więcej odebranych połączeń niż w tym samym miesiącu poprzedniego roku. Od tego momentu liczba kontaktów telefonicznych cały czas waha się od 1400 do 1500 miesięcznie

 

W październiku 2016 roku odnotowano rekordową liczbę listów i e-maili. Próśb o pomoc lub o odpowiedź na pytanie było 417. 

 

Jak skorzystać z pomocy ?

 

Wszystkie osoby, których zadłużenie znajduje się w obsłudze GetBack mogą liczyć na darmową pomoc. 

 

Wystarczy skontaktować się z bezpłatną infolinią biura pod numerem 800 88 99 88.
Jest ona czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00

Lub napisać na adres:  [email protected].

 

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
4 / 5 z 2 ocen
BRAK KOMENTARZY