Citibank powraca z kolejną super promocją, w której nagrodą jest bon do sklepów sieci Biedronka. Po świetnie przyjętej pierwszej edycji ogłoszonej pod koniec ubiegłego roku, bank daje kolejną szansę swoim Klientom.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 06.03.2018
Udostępnij:

Do 9 kwietnia bieżącego roku, po spełnieniu kilku prostych warunków promocji, posiadacze konta w  Citi Handlowym będą mogli odebrać bon na zakupy w sklepach Biedronka o wartości 300 złotych. Co należy zrobić, żeby stać się posiadaczem bonu?


źródło grafiki: https://www.online.citibank.pl/formularz/karta-kredytowa/300zl-na-zakupy-w-sklepach-biedronka/?prid=comperia&epi=147338566520
 

WARUNKI KONKURSU

Aby skorzystać z promocji należy spełnić ujęte w regulaminie warunki:
 

dla osób prywatnych:
 

  • skończone 21 lat,

  • dochód netto na poziomie minimum 1200 złotych,

  • zatrudnienie w obecnej firmie minimum 3 miesiące.

dla firm:
 

  • skończone 21 lat,

  • prowadzenie działalności gospodarczej minumum 2 lata.

Należy pamiętać, że w promocji mogą wziąć udział nowi Klienci, czyli osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały karty kredytowej w Citi Handlowym.
 

JAK SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI

Krok 1: Formularz

Na stronie Citi Handlowego należy wypełnić krótki formularz, uzupełniając go swoimi danymi osobowymi. W następstwie zadzwoni do nas konsultant banku, który pomoże złożyć wniosek o przyznanie karty kredytowej. Do otrzymania karty wymagane jest przesłanie dokumentu potwierdzającego dochód. 

Krok 2: Podpis

Jeszcze przed zawarciem umowy należy podpisać regulamin oferty następującą frazą: „300 złotych na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank”. Po pozytywnym rozpatrzeniu przez bank wniosku można spodziewać się kuriera, który dostarczy nam gotową do podpisania umowę.

Krok 3: Płatność

Po otrzymaniu karty należy wykonać nią łącznie 10 płatności5 transakcji w pierwszym miesiącu i 5 transakcji w drugim miesiącu od zawarcia umowy. Miesiąc po spełnieniu tych warunków otrzymamy elektroniczny voucher na zakupy w sklepach sieci Biedronka o wartości 300 złotych.


 

NAGRODA

O przyznaniu bonu bank poinformuje nas w prywatnej wiadomości wysłanej przy pomocy elektronicznego systemu bankowości Citibank Online.

Uzyskany voucher do sieci sklepów Biedronka o wartości 300 złotych jest ważny do 31 grudnia 2018 roku. Aby nie stracić otrzymanych pieniędzy, należy je wykorzystać do końca bieżącego roku. Nie jest konieczne, żeby podczas jednych zakupów wykorzystać całą promocyjną nagrodę. Bon jest wielokrotnego użytku.

Aby wykorzystać uzyskane pieniądze, po zeskanowaniu wszystkich kupowanych artykułów należy podać pracownikowi Biedronki trzynastocyfrowy kod, który znajduje się na bonie.
 

KARTA

Karta kredytowa Citi Simplicity (RRSO 10,47%) jest całkowicie darmowa. Jej posiadacz jest poniesie żadnych kosztów związanych z wydaniem karty oraz płaceniem nią. Darmowe są także powiadomienia SMS, które informują o kwocie ostatniej transakcji oraz stanem obecnego zadłużenia na karcie.

Jedyne koszty, które można ponieść, mogą pojawić się wtedy, gdy złożymy wniosek o duplikat karta. Taka operacja kosztuje 30 złotych.


źródło grafiki: https://www.online.citibank.pl/formularz/karta-kredytowa/300zl-na-zakupy-w-sklepach-biedronka/?prid=comperia&epi=147338566520
 

Komentarze