Wyróżnienie „Best Benefits Strategy 2018" po raz drugi dla Banku Zachodniego WBK.

Autor: Aneta Filipkowska
Dodano: 28.06.2018
Udostępnij:

Best Benefits Strategy 2018" to nagroda przyznawana za najciekawszą i najbardziej efektywną strategię świadczeń pozapłacowych dla pracowników, która wręczana jest w ramach ogólnopolskiego Benefits Festival. 

Bank Zachodni WBK otrzymał tytuł już drugi raz z rzędu

Jury konkursu argumentuje, że środowisko pracy w Banku Zachodnim WBK zapewnia komfort, umożliwia rozwój, a także zaspokaja przeróżne aspiracje i potrzeby pracowników. To właśnie dlatego nagroda powędrowała do BZ WBK.

Katarzyna Lew-Kucharska, menadżer zespołu świadczeń dodatkowych w Banku Zachodnim WBK, wyjaśnia w oficjalnym komunikacie banku, że celem jego strategii benefitowej jest oferowanie takich propozycji, które zaspokoją różne potrzeby. Mowa tu między innymi o promocji inicjatyw prozdrowotnych, integracji różnych grup pokoleniowych, tworzeniu angażującego miejsca pracy, zwiększaniu poczucia bezpieczeństwa zatrudnionych  czy równowadze między życiem prywatnym a zawodowym. 

Bank oferuje swoim pracownikom pakiety związane ze zdrowiem, ubezpieczeniami, promujące zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną. 

Do popularnych wśród pracowników inicjatyw należy np. Tydzień Zdrowia na Bank czy Rajd Bankowca.

Komentarze