Promocja: „eKonto z bonem AliExpress” w mBanku

Promocja: „eKonto z bonem AliExpress” w mBanku

author
Patryk Byczek
08 grudnia 2020

mBank wystartował z promocją, w której w zamian za założenie eKonta i spełnienie bardzo prostych warunków można zgarnąć łącznie nawet 160 złotych w gotówce oraz 50 złotych w formie bonu do AliExpress. Pula wniosków w ofercie wynosi 1000 sztuk. Sprawdź warunki promocji.

Kto może wziąć udział?

W bieżącej ofercie promocyjnej przygotowanej przez mBank mogą wziąć osoby, które od 1 stycznia 2017 roku roku nie posiadały żadnego konta osobistego i oszczędnościowego w mBanku. Posiadanie kart kredytowych, czy rachunków firmowych nie wyklucza z oferty.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klienci spełniają powyższe warunki to muszą złożyć wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową na stronie promocji. Należy jedynie pamiętać o tym, aby podczas wnioskowania zaakceptować oświadczenie o przystąpieniu do promocji.

Pula wniosków promocyjnych wynosi 1000 sztuk.

Jak otrzymać nagrody?

Aby zgarnąć 100 złotych w gotówce oraz 50 złotych w formie bonu do AliExpress Klienci powinni:

– zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości 1000 złotych w ciągu 7 dni od momentu otworzenia konta. Aby spełnić ten warunek, najlepiej zrobić przelew na to konto ze swojego konta w innym banku,

– wykonać 6 płatności bezgotówkowych kartą, telefonem lub BLIKiem na dowolną kwotę do końca miesiąca następującego po miesiącu otworzenia konta.

Podwójne 30 złotych

Kolejne 60 złotych trafi do Klientów, którzy powtórzą powyższe warunki w drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu otworzenia konta.

źródło grafiki: mBank

Co można wygrać?

W promocji można zgarnąć łącznie 160 złotych premii w gotówce oraz 50 złotych w formie bonu do AliExpress.

Przyznanie nagrody

Pierwsze 100 złotych w gotówce oraz bon o wartości 50 złotych do AliExpress trafi do Klientów do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Podwójne 30 złotych (razem 60 złotych)

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-ekonto-z-bonem-aliexpress-obowiazuje-od-25.11.2020r.-do-30.04.2021r.pdf.


eKonto – szczegóły

eKonto osobiste jest najmłodszym rachunkiem wBanku, który zastąpił eKonto Standard oraz eKonto Plus. Według tabeli opłat i prowizji posiadacz konta nie zapłaci za korzystanie z niego nawet grosza. Koszty mogą się pojawić w przypadku posiadania karty debetowej – 7 złotych miesięcznie. Jednakże, aby być zwolnionym z opłaty wystarczy wykonać wyłącznie jedną transakcję kartą. Dodatkowo wszelkie wypłaty z bankomatów w Polsce będą darmowe pod warunkiem, że kwota wypłaty będzie zaczynała się od 100 złotych. W przypadku wypłat poniżej 100 złotych opłata wynosi 1,3 zł.


mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Santander Bank Polska w Grodzisku Mazowieckim
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
10 października 2020

Santander Bank Polska w Grodzisku Mazowieckim

Pożyczki bez BIK Sulęcin
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
14 grudnia 2021

Pożyczki bez BIK Sulęcin

T-Mobile Usługi Bankowe w Nysie
Oddziały
author
Patryk Byczek
12 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Nysie

Jak zamknąć konto w Raiffeisen Polbanku?
Banki
author
Dominika Sobieraj
10 września 2018

Jak zamknąć konto w Raiffeisen Polbanku?

Współpraca Alior Banku z Uberem
Wpisy
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
09 maja 2016

Współpraca Alior Banku z Uberem

Nowa kadencja zarządu PKO BP
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
28 maja 2020

Nowa kadencja zarządu PKO BP

Porównaj