Reprezentacja Polski zyskała nowego oficjalnego sponsora - markę napojów Coca-Cola. Od sierpnia 2018 roku do lipca 2020 roku logo firmy będzie towarzyszyć drużynom mężczyzn, kobiet i mężczyzn do lat 21 w piłce nożnej.

Autor: Aneta Filipkowska
Dodano: 03.02.2018
Udostępnij:

PZPN podpisał umowę sponsorską z firmą Coca-Cola. Międzynarodowy koncern będzie oficjalnym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski, reprezentacji Polski do lat 21, reprezentacji Polski kobiet, reprezentacji młodzieżowych, a także portalu Łączy Nas Piłka. 

Umowa potrwa od 1 sierpnia 2018 roku do 31 lipca 2020 roku.

W ramach współpracy logo Coca-Coli będzie widoczne na bandach reklamowych w trakcie meczów drużyny narodowej rozgrywanych w Polsce oraz na ściankach konferencyjnych, stronie internetowej PZPN, portalu Łączynaspiłka.pl, zaproszeniach, biletach i programach meczowych. Coca-Cola będzie mogła także w swoich działaniach marketingowych posługiwać się tytułem oficjalnego sponsora reprezentacji narodowych i ilustrującą to grafiką.

Podpisanie umowy sponsoringowej z Coca-Colą jest naturalną konsekwencją wieloletniej strategii budowania silnej marki PZPN i reprezentacji Polski. Cieszymy się, że firma o globalnym zasięgu, która od wielu lat jest partnerem najważniejszych imprez sportowych na świecie, docenia potencjał organizowanych przez nas wydarzeń oraz dostrzega korzyści płynące ze współpracy z federacją oraz naszymi reprezentacjami – tłumaczy Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

Cieszymy się z nawiązanej współpracy i jesteśmy przekonani, że przyniesie ona korzyści dla obydwu stron. Partnerstwo z Polskim Związkiem Piłki Nożnej traktujemy jako strategiczne biznesowo na kolejne lata. To dla nas ogromne wyróżnienie i jesteśmy dumni z tego, że będziemy mogli wspierać drużynę uwielbianą przez Polaków – dodaje Stoyan Ivanov, Country Manager Coca-Cola Poland Services.

Komentarze