Nowy pulpit w aplikacji mobilnej Banku Santander

Nowy pulpit w aplikacji mobilnej Banku Santander

author
29 grudnia 2019

Pojawiło się sporo zmian w aplikacji mobilnej Santander Banku Polska. W dużej mierze dotyczą one jej wyglądu, ale nie zabrakło także nowych opcji. Sprawdź, jakie to zmiany.

Żyjemy w czasach, w których nieustanne korzystanie z technologii jest czymś na porządku dziennym. Staliśmy się praktycznie nierozłączni z urządzeniami mobilnymi, szczególnie ze naszymi smartfonami, za pomocą których jesteśmy w stanie wykonać już prawie wszystko.

Również jeśli chodzi o bankowość, technologia staje się niebywale przydatna. Idąc z duchem czasu, banki tworzą swoje aplikacje mobilne, które umożliwiają nam jeszcze szybsze i wygodniejsze korzystanie z e-bankowości. Chcesz wykonać szybki przelew, lub sprawdzić stan swojego konta? Z aplikacją czynności tego typu zrealizujesz w bardzo krótkim czasie, wykonując tylko kilka ruchów palcem.

Dzięki takiej aplikacji, nie musimy również martwić się o brak portfela. Wszystkie nasze karty mogą znaleźć się w jednym urządzeniu, a wszelkich płatności dokonać możemy za pomocą telefonu komórkowego. Takie udogodnienie jest przewidziane także dla Klientów Santander Banku Polska. Z aplikacji mobilnej korzysta już wielu użytkowników.


Sprawdź także inny artykuł, z którego dowiesz się o nauce oszczędzania dla dzieci w Santander Banku Polska.

Nowości w aplikacji Santander mobile

Od teraz, natychmiast po zalogowaniu do aplikacji, pojawia się ekran główny, który umożliwia dostęp do wszelkich produktów Banku. To największa nowość w kwestii wyglądu aplikacji. 

Pojawiły się też zmiany dotyczące limitów. Od tej chwili, za pomocą aplikacji mobilnej, będziemy mogli zlecić przelew do innego banku w kwocie nawet 10 tysięcy złotych. Jednak przed wykonaniem pierwszego z nich, należy zmienić limit w ustawieniach dostępnych na stronie internetowej Santander.

Jak wygląda aplikacja teraz?

Po pomyślnym zalogowaniu do aplikacji, przeniesieni zostajemy bezpośrednio do ekranu głównego. Na samej górze po prawej stronie znajduje się opcja BLIK, która umożliwia wykonywanie płatności bez konieczności użycia karty.  Zaś z lewej strony znajduje się menu. Po jego rozwinięciu, otrzymamy dostęp do reszty funkcji i informacji, które nie pojawiły się na pulpicie.

Pozostałe opcje, które znajdują się na pulpicie aplikacji to:

  1. Konta – na samej górze pokazane zostały kwoty dostępnych środków na każdym z kont, które posiadamy w Santander Banku Polska. Z tego miejsca możemy przejść od opcji wykonania przelewu, sprawdzenia historii wykonanych transakcji, a także dodania kolejnego konta
  2. Karty – poniżej mamy dostęp do wszystkich naszych kart. Po wybraniu jednej z nich możemy przejść do metody płatności zbliżeniowej. Dzięki czemu nie musimy martwić się o ewentualny brak portfela – nasza karta znajduje się już również w naszym smartfonie.
  3. Kredyty – następnie informacje o naszych aktywnych kredytach, dostępne saldo
  4. Lokaty – z aktualnymi kwotami.
  5. Fundusze inwestycyjnym – z informacją o ich wysokości.

Jak widać, warto korzystać z aplikacji mobilnej Santander Banku Polska. Umożliwia ona bankowanie w jeszcze prostszy i wygodniejszy sposób.


Źródło: https://www.santander.pl/klient-indywidualny/bankowosc-internetowa/santander-mobile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Deutsche Bank w Sławkowie
Oddziały
author
01 grudnia 2017

Deutsche Bank w Sławkowie

Leasing online w Banku Millennium
Wpisy
author
10 maja 2013

Leasing online w Banku Millennium

PKO BP w Wieliczce
Oddziały
author
05 września 2019

PKO BP w Wieliczce

Blisko 2,2 mld zł w PKO TFI w okresie styczeń-luty 2021
Bez kategorii
author
03 marca 2021

Blisko 2,2 mld zł w PKO TFI w okresie styczeń-luty 2021

Dzień z e-commerce-sprzedawaj więcej w ING
Bez kategorii
author
08 czerwca 2019

Dzień z e-commerce-sprzedawaj więcej w ING

Komornik Sądowy Marcin Pieńkos
Wpisy
author
08 września 2015

Komornik Sądowy Marcin Pieńkos