Strona główna Bez kategorii Nowy pulpit w aplikacji mobilnej Banku Santander

Nowy pulpit w aplikacji mobilnej Banku Santander

author
Aleksandra Gościnna
29 grudnia 2019

Pojawiło się sporo zmian w aplikacji mobilnej Santander Banku Polska. W dużej mierze dotyczą one jej wyglądu, ale nie zabrakło także nowych opcji. Sprawdź, jakie to zmiany.

Żyjemy w czasach, w których nieustanne korzystanie z technologii jest czymś na porządku dziennym. Staliśmy się praktycznie nierozłączni z urządzeniami mobilnymi, szczególnie ze naszymi smartfonami, za pomocą których jesteśmy w stanie wykonać już prawie wszystko.

Również jeśli chodzi o bankowość, technologia staje się niebywale przydatna. Idąc z duchem czasu, banki tworzą swoje aplikacje mobilne, które umożliwiają nam jeszcze szybsze i wygodniejsze korzystanie z e-bankowości. Chcesz wykonać szybki przelew, lub sprawdzić stan swojego konta? Z aplikacją czynności tego typu zrealizujesz w bardzo krótkim czasie, wykonując tylko kilka ruchów palcem.

Dzięki takiej aplikacji, nie musimy również martwić się o brak portfela. Wszystkie nasze karty mogą znaleźć się w jednym urządzeniu, a wszelkich płatności dokonać możemy za pomocą telefonu komórkowego. Takie udogodnienie jest przewidziane także dla Klientów Santander Banku Polska. Z aplikacji mobilnej korzysta już wielu użytkowników.


Sprawdź także inny artykuł, z którego dowiesz się o nauce oszczędzania dla dzieci w Santander Banku Polska.

Nowości w aplikacji Santander mobile

Od teraz, natychmiast po zalogowaniu do aplikacji, pojawia się ekran główny, który umożliwia dostęp do wszelkich produktów Banku. To największa nowość w kwestii wyglądu aplikacji. 

Pojawiły się też zmiany dotyczące limitów. Od tej chwili, za pomocą aplikacji mobilnej, będziemy mogli zlecić przelew do innego banku w kwocie nawet 10 tysięcy złotych. Jednak przed wykonaniem pierwszego z nich, należy zmienić limit w ustawieniach dostępnych na stronie internetowej Santander.

Jak wygląda aplikacja teraz?

Po pomyślnym zalogowaniu do aplikacji, przeniesieni zostajemy bezpośrednio do ekranu głównego. Na samej górze po prawej stronie znajduje się opcja BLIK, która umożliwia wykonywanie płatności bez konieczności użycia karty.  Zaś z lewej strony znajduje się menu. Po jego rozwinięciu, otrzymamy dostęp do reszty funkcji i informacji, które nie pojawiły się na pulpicie.

Pozostałe opcje, które znajdują się na pulpicie aplikacji to:

  1. Konta – na samej górze pokazane zostały kwoty dostępnych środków na każdym z kont, które posiadamy w Santander Banku Polska. Z tego miejsca możemy przejść od opcji wykonania przelewu, sprawdzenia historii wykonanych transakcji, a także dodania kolejnego konta
  2. Karty – poniżej mamy dostęp do wszystkich naszych kart. Po wybraniu jednej z nich możemy przejść do metody płatności zbliżeniowej. Dzięki czemu nie musimy martwić się o ewentualny brak portfela – nasza karta znajduje się już również w naszym smartfonie.
  3. Kredyty – następnie informacje o naszych aktywnych kredytach, dostępne saldo
  4. Lokaty – z aktualnymi kwotami.
  5. Fundusze inwestycyjnym – z informacją o ich wysokości.

Jak widać, warto korzystać z aplikacji mobilnej Santander Banku Polska. Umożliwia ona bankowanie w jeszcze prostszy i wygodniejszy sposób.


Źródło: https://www.santander.pl/klient-indywidualny/bankowosc-internetowa/santander-mobile

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Rusza „Bitwa o Neta” PKO Banku Polskiego
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
15 października 2019

Rusza „Bitwa o Neta” PKO Banku Polskiego

PKO BP w Namysłowie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
10 września 2019

PKO BP w Namysłowie

Czym zajmuje się Euler Hermes?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
24 grudnia 2018

Czym zajmuje się Euler Hermes?

thumbnail
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
28 września 2019

Ile zarabia hostessa?

Alior Bank w Pionkach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
10 lipca 2019

Alior Bank w Pionkach

Promocja: „Złap 200zł” w Banku Millennium
Wpisy Inne
author
Patryk Byczek
09 października 2018

Promocja: „Złap 200zł” w Banku Millennium