Dawid Podsiadło, który jest twarzą kampanii Credit Agricole, ponownie rusza w trasę koncertową. Wszystko za sprawą właśnie banku, który został partnerem strategicznym tejże trasy. Muzyk współpracuje z instytucją od wiosny bieżącego roku.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 18.06.2018
Udostępnij:

Trasa obejmuje pięć koncertów w pięciu różnych miastach, podczas których artysta zaprezentuje całkowicie nowy repertuar promujący nową płytę, której premierę ustalono na jesień tego roku. 

Przebieg trasy koncertowej
 

Na początku czerwca, Podsiadło zaprezentował singiel pochodzący z nowego albumu. Po osiemnastomiesięcznej przerwie, artysta wraca do swojego świata, czego efektem będzie trasa koncertowa. Dawid Podsiadło zagra:
 

  • 27 października w Spodku w Katowicach,

  • 4 listopada w Hali Ludowej we Wrocławiu,

  • 23 listopada w Tauron Arenie w Krakowie,

  • 29 listopada w Ergo Arenie w Gdańsku/Sopocie,

  • 8 grudnia na warszawskim Torwarze.

Bilety na poszczególne wydarzenia można zamawiać pod adresem www.eventim.pl.

Kolejny etap współpracy

Trasa koncertowa, której partnerem strategicznym jest instytucja bankowa, to kolejny etap współpracy banku z artystą. Dawid podsiadło bieże udział w reklamach Credit Agricole, promując usługi i ofertę banku, od kwietnia tego roku. Współpraca ma być odświeżeniem wizerunku CA.

Nasza współpraca ma charakter strategiczny, co oznacza, że współpracujemy z Dawidem znacznie szerzej niż tylko wykorzystując jego wizerunek w naszych reklamach. Wspieramy również jego działania artystyczne, dlatego właśnie będziemy partnerem jego trasy koncertowej. Jest to kolejny etap odświeżania wizerunku naszej marki.” – mówiła dyrektor zarządzająca obszarem komunikacji marketingowej i korporacyjnej w Credit Agricole, Barbara Pijanowska-Kuras.
 

Komentarze