zadluzenia.com
zamknij

Czy Profi Credit weryfikuje BIK ?

Profi Credit to druga największa firma pożyczkowa w Polsce. Maksymalna wartość pożyczki to aż 25 000 zł. Sprawdziliśmy, czy firma sprawdza Klientów w Biurze Informacji Kredytowej.

 

Odpowiedź brzmi: nie. Profi Credit nie weryfikuje potencjalnych Klientów w BIK. Ewentualne opóźnienia w spłacie innych pożyczek/kredytowych nie wpływają na decyzję pożyczkową.

 

Między innymi z tego względu Profi Credit cieszy się tak dużą popularnością. W Polsce więcej pożyczek udziela wyłącznie Provident, który jednak istnieje na rynku od kilkunastu lat.

 

Oferta Profi Credit:

 

  • Pożyczki do 25 000 zł
  • Spłata maksymalnie w 3 lata
  • Wniosek przez Internet
  • Możliwość przedłużenia spłaty
  • Wysoka przyznawalność

 

 

 

 

 

 

 

 

Złóż wniosek

 


Ile kosztuje pożyczka w Profi Credit

 

Firma nie udostępnia kalkulatora pożyczkowego. Wysokość raty zależy od indywidualnej sytuacji i zdolności kredytowej Klienta.

 

Koszt pożyczki z przykładu reprezentatywnego: pożyczamy4000 zł na 30 miesięcy. Wysokość raty to 284 zł. Po 30 miesiącach oddajemy łącznie 8520 zł. Na koszt pożyczki składa się: opłata przygotowawcza 129 zł, prowizja 3261 zł, oprocentowanie 530 zł, opłata za „Twój Pakiet” 600 zł.

 

Więcej informacji o firmie znajdziecie w tym miejscu.

Skomentuj artykuł
captcha
~radek

dawac prawie wszystkim ha ha skojazylo mi sie inaczej. generalnie nie jest dobrze dawac wszystkim... trzeba miec swoj honor i swoja cene ha ha   Odpowiedź

~iam

Ciekawe jak długo będą dawać prawie wszystkim..   Odpowiedź