zadluzenia.com
zamknij

Darmowe ubezpieczenie w Vivus.pl

Vivus.pl razem z AXA Assistance rozpoczął kampanię, która obejmie 65 tysięcy klientów. Do ich pożyczek zostanie zaproponowane darmowe ubezpieczenie. Wśród firm pożyczkowych jest to pierwsza tego typu inicjatywa.

 

 

Ubezpieczenie na ponad miesiąc

 

Vivus Finance po raz pierwszy zaoferuje klientom 35-dniowe ubezpieczenia. Jego zakres obejmuje np. :

 

  • brak lub niekompletną dostawę towaru zakupionego w sklepie internetowym
  • kradzież 
  • bezprawne użycie danych osobowych lub kart płatniczych 
  • naruszenie dobrego imienia w Internecie
     

Inter Partner Assistance S.A. Oddział w Polsce obsługuje ubezpieczenie (firma występuje pod marką AXA Assistance i należy do międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej AXA). Usługa jest bezpłatna.
 
- Rynek sprzedaży ubezpieczeń tradycyjnych ustabilizował się, pora na innowacyjne podejście i opracowanie produktów, podążających za bardzo dynamicznym postępem technologicznym. Ponadto musimy wziąć pod uwagę zmieniające się potrzeby klientów, których świadomość stale wzrasta i coraz większe znaczenie ma dla nich poczucie bezpieczeństwa. Tym bardziej, że coraz częściej pojawiają się oni na celowniku cyberprzestępców. Ubezpieczenie które oferujemy za pośrednictwem Vivusa to produkt adresowany do klientów żyjących aktywnie i korzystających z e-commerce. AXA zaproponowała takie rozwiązanie jako pierwsza w Polsce - tłumaczy Łukasz Hajkowski, Dyrektor Sprzedaży Korporacyjnej, Członek Zarządu AXA Assistance.  

 

Co obejmuje ubezpieczenie ?
 
W ubezpieczenie oferowane przez AXA Assistance wchodzi pomoc prawna, ewentualne odszkodowanie (w przypadku kradzieży gotówki wypłaconej z bankomatu lub gdy towar zamówiony w sklepie internetowym nie dotrze, a dostawca odmówi rozpatrzenia reklamacji). Zbliżona pomoc oferowana jest również w sytuacji znieważenia lub naruszenia dobrego imienia w sieci, np. poprzez rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na temat ubezpieczonego.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY