zadluzenia.com
zamknij

Darmowy Internet w sklepach Kaufland

Od początku grudnia klienci sklepów Kaufland mogą korzystać z darmowego Internetu. Wystarczy do tego jedynie aplikacja sieci.

 

Źródło: www.kaufland.pl

 

Darmowe Wi-Fi we wszystkich marketach ma przyciągnąć do sklepów nowych klientów. Niemiecka marka testowała już wcześniej dostęp do Internetu w wybranych placówkach. Od niedawna, klienci 206 marketów w Polsce również mają taką możliwość.

 

Marcin Łojewski, wiceprezes zarządu Kaufland Polska, tłumaczy:

 

- Sukcesywnie modernizujemy nasze sklepy, odświeżając ich wygląd oraz wdrażając nowoczesne i przyjazne dla środowiska wyposażenie. W nowych sklepach i wybranych modernizowanych marketach wprowadzamy strefę kawiarniano-gastronomiczną.Teraz oferujemy klientom darmowy, bezprzewodowy dostęp do internetu. Zmieniamy się, aby stale poprawiać wygodę i komfort zakupów naszych klientów - wyjaśnia.

 

Jak zapewnia wiceprezes, darmowe Wi-Fi ma ułatwić klientom dostęp do bezpłatnej aplikacji Kaufland, dzięki której można skorzystać z ofert promocyjnych sieci oraz stworzyć listę zakupów.

 

Aplikacja mobilna Kaufland

 

Program posiada dwie podstawowe funkcje: przygotowywanie list zakupów, a także dzielenie się nimi z innymi użytkownikami. W ten sposób możemy przekazać listę innym członkom rodziny. Co więcej, w aplikacji znajdziemy ponad 1000 przepisów kulinarnych, cotygodniowe promocje specjalne oraz wykaz sklepów (program wskazuje najbliższy i za pomocą GPS może także nas do niego zaprowadzić)

 

Źródło: www.kaufland.pl

 

Aplikacja jest dostępna na systemy mobilne Android oraz iOS.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY