Strona główna Wpisy Darmowy Internet w sklepach Kaufland

Darmowy Internet w sklepach Kaufland

author
Aneta Jankowska
04 grudnia 2017
Od początku grudnia klienci sklepów Kaufland mogą korzystać z darmowego Internetu. Wystarczy do tego jedynie aplikacja sieci.

Źródło: www.kaufland.pl

Darmowe Wi-Fi we wszystkich marketach ma przyciągnąć do sklepów nowych klientów. Niemiecka marka testowała już wcześniej dostęp do Internetu w wybranych placówkach. Od niedawna, klienci 206 marketów w Polsce również mają taką możliwość.

Marcin Łojewski, wiceprezes zarządu Kaufland Polska, tłumaczy:

Sukcesywnie modernizujemy nasze sklepy, odświeżając ich wygląd oraz wdrażając nowoczesne i przyjazne dla środowiska wyposażenie. W nowych sklepach i wybranych modernizowanych marketach wprowadzamy strefę kawiarniano-gastronomiczną.Teraz oferujemy klientom darmowy, bezprzewodowy dostęp do internetu. Zmieniamy się, aby stale poprawiać wygodę i komfort zakupów naszych klientów – wyjaśnia.

Jak zapewnia wiceprezes, darmowe Wi-Fi ma ułatwić klientom dostęp do bezpłatnej aplikacji Kaufland, dzięki której można skorzystać z ofert promocyjnych sieci oraz stworzyć listę zakupów.

Aplikacja mobilna Kaufland

Program posiada dwie podstawowe funkcje: przygotowywanie list zakupów, a także dzielenie się nimi z innymi użytkownikami. W ten sposób możemy przekazać listę innym członkom rodziny. Co więcej, w aplikacji znajdziemy ponad 1000 przepisów kulinarnych, cotygodniowe promocje specjalne oraz wykaz sklepów (program wskazuje najbliższy i za pomocą GPS może także nas do niego zaprowadzić)

Źródło: www.kaufland.pl

Aplikacja jest dostępna na systemy mobilne Android oraz iOS.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Polimaty z Bankiem Millennium
Wpisy
author
Maciej_Stanko
01 września 2014

Polimaty z Bankiem Millennium

Provident w Sochaczewie
Oddziały
author
Patryk Byczek
06 marca 2019

Provident w Sochaczewie

Jak otrzymać bon zasiedleniowy w 2022 roku?
Poradnik
author
Aleksandra Gościnna
19 stycznia 2022

Jak otrzymać bon zasiedleniowy w 2022 roku?