Szeroki asortyment i większość produktów w cenie 5 zł? To oferta zagranicznej marki - Dealz, która w lutym otworzy pierwszy sklep w Polsce.

Autor: Aneta Filipkowska
Dodano: 01.02.2018
Udostępnij:

Źródło: www.dealz.ie

Gdzie powstanie pierwszy sklep Dealz ?

Dealz to znana w Irlandii, Francji, Hiszpanii oraz w Wielkiej Brytanii marka (Poundland). Polityką firmy jest oferowanie szerokiego asortymentu, w którym większość produktów będzie można kupić za 5 zł. Pierwszy sklep w naszym kraju otworzy w ETC Swarzędz. Jak zapowiada zarząd sieci, w 2018 roku ma powstać kolejnych 20 sklepów, a w trakcie najbliższych 3 lat Polacy będą mogli robić zakupy w co najmniej 200 lokalizacjach. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mają działać m.in. w Kaliszu, Swarzędzu, a także Warszawie.

W 2018 roku zamierzamy otworzyć 20 sklepów w Polsce, aby w ciągu najbliższych 3 lat operować już przynajmniej 200 lokalizacjami. Wstępnie zakładamy otwarcie minimum 1000 sklepów w Europie Środkowo – Wschodniej w okresie 6 lat. To ambitny plan, przetarty jednak przez naszą siostrzaną firmę Pepco, która posiada w Polsce już ponad 1 300 sklepów, planując otwarcie kolejnych 300 w 2018 r. – wyjaśnia dyrektor zarządzający Dealz CEE Marcin Langowski.

Znane marki w niskich cenach 

Dealz to sieć sklepów, które oferują produkty znanych marek z różnych branż w bardzo konkurencyjnych cenach. Grupa Poundland/Dealz działa na rynku już od 1990 roku, posiada ponad 900 sklepów w krajach Europy Zachodniej oraz w Wielkiej Brytanii. Łącznie zatrudnia ponad 18 000 pracowników.

Sieć Deal to element Grupy Pepkor Europe, czyli właściciela liderów rynkowych w Europie Środkowo – Wschodniej: Pepco oraz Poundland UK /Dealz Europa Zachodnia. Jaki asortyment spotkamy w sklepach? 

W Dealz można zakupić:

  • produkty przemysłowe
  • produkty drogeryjne
  • artykuły kosmetyczne
  • produkty spożywcze (o długim terminie przydatności)
  • akcesoria domowe oraz dekoracyjne

Większość produktów za 5 zł

Polityka marki zakłada oferowanie klientom szerokiego asortymentu. Większość produktów ma kosztować tylko 5 zł. Według planów Dealz w ETC Swarzędz zajmie 527 m2 powierzchni. Do tej pory, sklepy marki można było spotkać przede wszystkim w Europie Zachodniej. 

Sklep w ETC Swarzędz będzie nie tylko pierwszym w Polsce, ale co ciekawe, pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej.

Po zakończeniu trwającej ponad rok modernizacji i oddaniu do użytku obiektu w zupełnie nowym standardzie, obserwujemy pozytywne, wzrostowe tendencje jego odwiedzalności. Mamy nadzieję, że wszystkie te czynniki spowodują, że sieć Dealz będzie się w ramach naszego centrum dynamicznie rozwijać, a odniesione sukcesy zachęcą właścicieli marki do poszukiwania kolejnych miejsc i rynków do ekspansji – informuje członek zarządu Capital Park Marcin Juszczyk.

Komentarze