zadluzenia.com
zamknij

EnveloBank dopiero po wakacjach

EnveloBank to nowa platforma cyfrowa Banku Pocztowego. Jednak jak wynika ze słów prezesa banku - Sławomira Zawadzkiego, zadebiutuje ona dopiero po wakacjach.  

 


 
Prezes Banku Pocztowego tłumaczy, że techniczne przygotowania do uruchomienia aplikacji mobilnej i internetowej Envelo Banku są już gotowe. Mimo to, aktualnie trwają jeszcze ostatnie testy, które doskonalą jakość aplikacji.

 

Wierzę, że będzie to całkiem atrakcyjna aplikacja mobilna. Co do terminu uruchomienia, to technicznie powinniśmy być gotowi na początku lipca. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że robienie w wakacje jakichś większych wydarzeń związanych z promocją i wchodzeniem na rynek ma ograniczony sens- dodaje Sławomir Zawadzki.

 

Niedawno Bank Pocztowy razem z Pocztą Polską, działając na rzecz obrotu bezgotówkowego w Polsce, poinformowały o wydaniu pierwszej wspólnej karty płatniczej do konta.

 

Wspólne działania Poczty Polskiej i Banku Pocztowego wpisują się w Porozumienie o Strategicznej Współpracy w Obszarze Cyfryzacji Państwa podpisane przez Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa i Grupę Poczty Polskiej. Jesteśmy do tego przygotowani i w coraz szerszym zakresie możemy świadczyć klientom usługi nowoczesne i wygodne. Takie są też transakcje kartą na poczcie, których liczba przekroczyła już trzy mln. Widzimy tu wielki potencjał, który chcemy rozwijać – wyjaśniał Przemysław Sypniewski, prezes Poczty Polskiej.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY