Eurobank, chcąc usprawnić lKlientom poruszanie się w serwisie bankowym, wprowadził całkowicie nową odsłonę strony bankowej. W zmianach zauważyć można intuicyjne zakładki, dzięki którym Użytkownicy w prosty sposób dotrą do interesujących ich produktów i usług.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 11.09.2018
Udostępnij:

Sama instytucja pisze, że „Chcemy, by (strona) była możliwie najbardziej przyjazna dla użytkownika”. W oparciu o zdanie Klientów banku powstała nowa odsłona strony. Stworzona została przez specjalistów banku, pracowników firmy IDEACTO oraz grupę Blue Media.


 

Zmiany na stronie

Eurobank wprowadził bardzo dużo zmian, lecz głównymi są:
 

  • wprowadzenie przejrzystej grafiki, dzięki której Klienci w bardzo prosty sposób będą mogli poruszać się po stronie, szukając interesujących ich propozycji i treści; instytucja zastosowała filtry (zakładki) prowadzące do każdej możliwej części strony,

  • główne rozwijane menu strony przyjęło obecnie formę stron zbiorczych,

  • prosty język, trafiający do każdego Klienta, nie zawiera skomplikowanych, branżowych sformułowań i komunikatów; od tej strony bank podjął współpracę z agencją dajemyslowo.com

  • uproszczenie oferty, dzięki któremu Klienci w o wiele łatwiejszy sposób mogą dotrzeć do pożądanych produktów i usług,

  • wykorzystanie wizerunków wampirów: Vlada, Maćka i Felixa, których historia opowiadana jest na całkowicie odświeżonej instytucji.

Warto zaznaczyć, że przed prowadzeniem zmian, Eurobank prosił o zdanie Klientów. To Ci podpowiedzieli, które zmiany są potrzebne, żeby serwis internetowy stał się jeszcze bardziej przyjazny i prosty w obsłudze, a jednocześnie nie stracił na jakości. W ciagu najbliższych miesięcy zmiany będą kontynuowane, a funkcjonalność strony zostanie maksymalnie zwiększona.

Eurobank
 

Eurobank jest instytucją komercyjną, która powstała w 2003 roku, kierującą usługi do Klientów fizycznych. Specjalizacją banku są karty kredytowe, kredyty hipoteczne oraz konsumpcyjne. Eurobank zamknął poprzedni rok z zyskiem netto na poziomie ponad 103 000 000 złotych, a aktywa banku wyniosły ponad 14 000 000 złotych. W 2017 roku Klienci dysponowali 1 463 172 kontami. 

W ostatnich dniach media informowały, że w związku z wciąż pogarszającymi się wynikami instytucji, Eurobank ma zostać sprzedany. Głównymi zainteresowanymi są Alior Bank oraz Bank Millennium. 

W rankingu Top Infolinia 2018, Eurobank zajął 5 miejsce.


 

Komentarze