zadluzenia.com
zamknij

Euroloan – pożyczka dla zadłużonych ?

 

Firma Euroloan reklamuje się jako „Pożyczka dla zadłużonych”. Czy rzeczywiście jest to produkt dla osób z trudnościami finansowymi ?

 

Nie. Po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy pożyczka dla zadłużonych, pojawia się wprawdzie reklama Euroloan:

 

 

Niestety to wyłącznie „chwyt marketingowy”. Euroloan w rzeczywistości weryfikuje Klienta w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) oraz we wszystkich Biurach Informacji Gospodarczej (BIG).

 

Taką informację znajdziemy również na oficjalnej stronie Euroloan:

 

 

Pożyczkę mogą otrzymać wyłącznie osoby, które nie mają negatywnych wpisów w BIK i BIG.

 

To przykre, że Euroloan w ten sposób żeruje na ludziach zadłużonych, którzy mimo swojej trudnej sytuacji niejednokrotnie szukają dodatkowej gotówki. Prawdziwe pożyczki dla zadłużonych, dostępne z negatywną historią kredytową w BIK i BIG, a nawet komornikiem sądowym, dostaniecie w:

 

Profi Credit – 25 000 zł na 3 lata

Feniko.pl – 1000 zł na 4 raty

Fundusz Korona – do 10 000 zł na 33 miesiące

 

Skomentuj artykuł
captcha
~rafal

Świetny artykuł. A wszystkich szukających wyjścia z tarapatów ostrzegam przed firmą parabankową EUROLOAN z Warszawy – odradzam jakiekolwiek związki z nimi. Jakiekolwiek negocjacje po podpisaniu umowy z góry skazane na porażkę. Jeśli powinie Ci się noga, znaczy niższe dochody miesięczne niż przewidywałeś i nie będzie Cie stać na pokrycie pełnej raty to nie masz szans na obniżenie raty i wydłużenie okresu spłaty, zapomnij. Po trzech niepełnych wpłatach windykacja! Chore opłaty za każdą oczywistą czynność i nawet za posiadanie konta w ich serwisie internetowym 60 zł miesięcznie!!! Kontakt jedynie z panienką obsługującą telefon, nie wiadomo kto jest jej przełożonym. Niekompetencja i niekonsekwencja w przekazywaniu informacji. Raz twierdzą, że nie obowiązuje ich ustawa o kredytach konsumenckich a innym razem, że nie udzielają kredytów tylko "limity". Tragedia. Nigdy więcej EUROLOAN. Zdecydowanie odradzam, ta firma żeruje na niewiedzy ludzi którzy i tak mają już problemy. Może w końcu ktoś się nimi zajmie.   Odpowiedź

~goteborg

dobrze ze demaskujecie takich oszustow, masakra   Odpowiedź