Dzięki podpisaniu umowy między Aplitt SA a Euronet Polska, klienci SKOK24 będą mieli szerszy dostęp do bankomatów. Do ich dyspozycji będzie ponad 8000 maszyn.

Autor: Aneta Filipkowska
Dodano: 05.09.2018
Udostępnij:

Euronet zwiększa ilość swoich urządzeń 

Wszyscy członkowie Kasy Stefczyka zyskają dostęp do maszyn sieci Euronet. Zakończenie procesu planowane jest na koniec bieżącego roku.

W komunikacie prasowym podano informację, z której wynika, że nabycie ogólnopolskiej sieci bankomatów SKOK24 i Global Cash jest kolejnym krokiem do zwiększania sieci bankomatów spółki w Europie. 

Aż 471 bankomatów zlokalizowanych w atrakcyjnych lokalizacjach wzmocni polską sieć bankomatów Euronet. Umowa obejmuje m.in. przejęcie 167 zewnętrznych bankomatów, działających obecnie pod marką Global Cash. Dodatkowo, Euronet podpisał umowę na zarządzanie 304 bankomatów, które obecnie działają pod marką SKOK24. Wspomniane bankomaty znajdują się w oddziałach Kasy Stefczyka i będą firmowane zarówno przez Euronet, jak i SKOK24.” – czytamy.

Oznakowanie SKOK24 nadal będzie widoczne

Mimo zmian, maszyny przekazane przez Aplitt SA zachowają swoje oznakowanie. Na urządzeniach pojawi się dodatkowo logotyp Euronet, a dotychczasowe funkcjonalności bankomatów pozostaną w użytku. Natomiast wybrane maszyny SKOK24 zostaną zmodernizowane i przekształcone we wpłato-bankomaty.

Członkowie SKOK będą mieli:
 

  • możliwość realizacji wpłat w swoich wpłatomatach 
  • dostęp do całodobowego telefonicznego Centrum Obsługi Klienta w języku polskim
Komentarze