zadluzenia.com
zamknij

Gwiazdy z komornikiem: Ilona Felicjańska

Ilona Felicjańska to kolejna polska gwiazda, która miała problemy z komornikiem. Po rozwodzie ze swoim mężem komornik miał zlicytować jej luksusowe dwupoziomowe mieszkanie.

 

 

Kłopoty byłej modelki zaczęły się od rozwodu z ówczesnym mężem Andrzejem Rybkowskim. Jak twierdzi Ilona Felicjańska jej długi to też po części zasługa byłego partnera:

 

„Dla bezpieczeństwa wyprowadziłam się z własnego mieszkania. Tam mieszka teraz mój były mąż z synkami, ja przyjeżdżam do nich każdego dnia. Jak się okazało, ojciec moich dzieci nie płacił czynszu od lat i ukrywał to przede mną”.

 

Zaległości w postaci niepłaconego przez miesiące czynszu to nie jedyne problemy finansowe Ilony Felicjańskiej. Po rozwodzie w kwietniu 2012 roku modelka zgodnie z wyrokiem sądu, miała płacić alimenty na dzieci w wysokości 500 zł na każde. Jak wynika z medialnych informacji nie robiła tego, przez co dorobiła się kolejnych długów. 


Felicjańska wpadła w poważne tarapaty finansowe, czego zwieńczeniem okazała sięlicytacja komornicza luksusowego apartamentu w Warszawie. Wyszacowano, że jej dwupoziomowe mieszkanie jest warte około 1,5 mln złotych. Niestety pomimo atrakcyjnej ceny - niewiele ponad milion złotych - nieruchomość nie została wówczas sprzedana. 

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY