zadluzenia.com
zamknij

Idea Bank z placówkami na torach

Idea Bank uruchomił w niektórych pociągach PKP Intercity wagony do pracy. Z oferty może skorzystać każdy, jednak pierwszeństwo w zajmowaniu miejsc przysługuje klientom banku. 

 

 

Idea Hub Express to nie tylko pierwsze mobilne biuro, ale też pierwsza placówka bankowa na torach. Ten unikalny na skalę światową projekt jest wizytówką Idea Banku – tłumaczy Małgorzata Szturmowicz, członek zarządu banku.


Od kwietnia wagony Idea Hub Express są dostępne dla podróżujących pociągami PKP Intercity na różnych trasach: Warszawa-Poznań-Warszawa, Warszawa-Kraków-Warszawa oraz Warszawa-Wrocław-Warszawa.W maju Idea Hub Express będzie kursował z Warszawy do Krakowa, a w czerwcu z Warszawy do Wrocławia. Pociągi będą wyjeżdżać rano i wracać wieczorem do stolicy.

 

Jak wygląda wagon Idea Hub Express ?
  
Wagon jest przystosowany do pracy biurowej. W środku pasażerowie znajdą stół, krzesła i ekran do wyświetlania prezentacji. Do dyspozycji podróżujących jest także sprzęt biurowy (w tym drukarka i skaner), ładowarki do telefonów i potrzebne łącza. Czas umili ekspres do kawy i świeża prasa.

 

 

Kto może skorzystać z oferty przejazdu ?
 
Pierwszeństwo w zajmowaniu miejsc mają klienci Idea Banku, ale skorzystać z wagonów mogą wszyscy pasażerowie, którzy posiadają ważne bilety. 

 

Bank chce w ten sposób pozyskać nowych klientów, oferując im specjalne bezpłatne vouchery na przejazd. Takie bilety można otrzymać już w stacjonarnych placówkach Idea Hub w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.
  

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY