BGŻ BNP Paribas przygotował dla swoich Klientów bardzo ciekawą promocję. Ten kto założy w instytucji Konto Optymalne może otrzymać roczny karnet w firmie OK system. Oprócz tego, na zainteresowanych czeka jeszcze jedna nagroda.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 21.03.2018
Udostępnij:

Roczny karnet warty jest aż 756 złotych. Każda osoba, która skorzysta z propozycji zostanie automatycznie zapisana do promocji „Mobilna Premia 2”, z której można otrzymać dodatkowo do 300 złotych zwrotu. Wszystko daje nam nagrody warte ponad 1000 złotych.


źrodło grafiki: https://www.bgzbnpparibas.pl/klienci-indywidualni/konta/w-formie-z-kontem

Wzięcie udziału
 

Na stronie promocji należy złożyć wniosek o założenie Konta Optymalnego wraz z dołączoną do niego kartą debetową. Każda osoba na rejestrację ma czas do 31 marca bieżącego roku, a umowę podpisać trzeba do 13 kwietnia obecnego roku

Kolejnym krokiem jest aktywne operowanie kartą. Od kwietnia 2018 roku do lutego przyszłego roku:
 

  • odnotuj comiesięczny wpływ na Konto o minimalnej wartości 1000 złotych,

  • raz w miesiącu używając mobilnej aplikacji GO Mobile wykonaj dowolny przelew,

  • raz w miesiącu kartą debetową dołączoną do konta zapłać za zakupy o minimalnej wartości 200 złotych.

Kto może wziąć udział

Z promocji banku może skorzystać każda osoba, która:
 

  • ukończyła osiemnaście lat,

  • posiada nieograniczoną zdolność do czynności prawnych,

  • jest nowym Klientem banku BGŻ BNP Paribas,

  • w ciągu ostatnich trzydziestu sześciu miesięcy nie posiadała konta w powyższym banku.

Mimo, że bank podał końcowy termin trwania promocji to należy się spieszyć, ponieważ pula nagród przewidziana jest dla tysiąca pięciuset osób.

Konto Optymalne w BGŻ

Konto, które trzeba otworzyć, aby wziąć udział w konkursie jest całkowicie darmowe. Wybieranie pieniędzy z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz korzystanie z urządzeń Planet cash, a także wydanie karty debetowej jest bezpłatne.

Nagrody
 

Każda z tysiąca pięciuset osób, która zdobędzie nagrodę z promocji będzie upoważniona do korzystania z obiektów firmy OK System dwa razy w ciągu tygodnia. Karnet na pierwszy miesiąc otrzymamy za podpisanie umowy konkursowej. Aby zdobyć karnety na resztę miesięcy, należy spełnić warunki z płatnością mobilną, płatnością kartą oraz wpływami na konto, opisanymi wyżej.
 

Moneyback, czyli druga nagroda przyznawana jest za wykonywanie transakcji używając aplikacji GO Mobile. Bank przyzna dwadzieścia pięć złotych Klientowi, który przy użyciu aplikacji wykona w miesiącu dwadzieścia pięć płatności lub przelewów

Komentarze