Przetargi firm taksówkarskich dotyczące obstawienia Dworca Centralnego, Dworca Zachodniego, Lotniska Chopina w Warszawie dobiegły końca. Od 1 sierpnia bieżącego roku na specjalnych postojach dla taksówek pod lotniskiem zobaczymy przewoźników firmy iTaxi.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 07.06.2018
Udostępnij:

Pod Dworcem Centralnym i Zachodnim kierowcy przedsiębiorstwa stacjonują już od 1 czerwca bieżącego roku. W oficjalnym komunikacie wystosowanym przez firmę można wyczytać, że iTaxi bardzo zależy na tym, aby na głównych węzłach komunikacyjnych taksówki były jak najszybciej gotowe na przejazd z Klientem.

Jarosław Grabowski, prezes iTaxi, dopowiada także, że pojawienie się taksówek z logo firmy w tak centralnych i strategicznych punktach, to kolejne kroki wypełniające plan skierowany do Klientów biznesowych.

iTaxi

Firma taksówkowa działa na polskim rynku od 5 lat. Z jej usług można skorzystać w około 150 miastach. Firma daje możliwość zamówienia taksówki za pomocą:
 

  • połączenia telefonicznego,

  • serwisu internetowego,

  • aplikacji mobilnej.

iTaxi pozwala także na różne metody płatności za przejazd:
 

  • gotówką,

  • kartą płatniczą,

  • aplikacją mobilną.

iTaxi na Lotnisku Chopina

Taksówki z logiem iTaxi będą czekały na Klientów przy dwóch terminalach hali odlotów lotniska. Zarówno na lotnisku, jak i na dworach, Klienci będą obsługiwani przez wykwalifikowanych i specjalnie wybranych kierowców, których samochody będą miały nie więcej, niż 10 lat. iTaxi pragnie dołożyć wszelkich starań, by Klienci (w tym głównie biznesowi) odbyli swoją podróż w jak najbardziej dogodnych warunkach, nie zostawiając w taksówce zawyżonej opłaty.


 

Komentarze