zadluzenia.com
zamknij

Jej wygodność Mini Ratka – kampania PKO

Nowa kampania pożyczki gotówkowej PKO Banku Polskiego ruszyła pod hasłem "Jej wygodność Mini Ratka". Główne motto nowej oferty banku brzmi: WEJDŹ DO KRÓLESTWA MINI RATKI PKO BANKU POLSKIEGO, GDZIE PANUJE SZYBKOŚĆ I WYGODA. 

Mini Ratka to oczywiście popularny kredyt online, dostępny bez wychodzenia z domu. Flagowy produkt finansowy PKO Banku Polskiego kierowany jest do klienta, który poszukuje wygodnego, nowoczesnego i błyskawicznego dostępu do dodatkowych środków na koncie.

 

Dodatkowym atutem pożyczki jest minimum formalności. Do wzięcia pożyczki będzie nam potrzebny jedynie dowód osobisty oraz wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy. By uzyskać pożyczkę, nie musimy nawet wychodzić z domu - można złożyć wniosek oczywiście standardowo w placówkach bankowych, ale dla bardziej moblinych Klientów dostępna jest także internetowa i telefoniczna wersja wniosku pożyczkowego. 

 

Jej wygodność MINI RATKA - szczegóły pożyczki

 

Kwota pożyczki:  1000-120 000 zł (bez zaświadczeń do 24 000 zł)
Wypłata gotówki:  w dniu złożenia wniosku
Czas kredytowania:  120 miesięcy w przypadku konsolidacji lub 96 miesięcy w pozostałych przypadkach
Raty:  równej wysokości
Dzień spłaty: dostosowany do potrzeb Klienta
Wakacje kredytowe:  zawieszenie lub odroczenie spłaty nawet na 3 miesiące
Dostępność:  nie tylko dla posiadaczy konta w PKO Banku Polskim
Formularz:  składany w placówce, przez Internet albo przez telefon
Ubezpieczenia:  od zdarzeń utrudniających spłatę
Karta Dużej Rodziny:  akceptowana (specjalne warunki cenowe)

Kim jest nowa wróżka? 


źródło grafiki: https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/kredyty-i-pozyczki/pozyczki-i-kredyty-gotowkowe/mini-ratka-na-dowolny-cel/
 

W postać nowej wróżki wcieliła się Justyna Napiórkowska - nowa twarz w gronie reklamowych gwiazd bankowych. Zastąpiła ona poprzednią wróżkę, która firmowała swoją twarzą Mini Ratkę przez poprzednie 7 lat. Według powszechnej opinii człowiek co 7 lat zostaje obdarzony zupełnie nową energią - dlatego też w kampanii reklamowej Mini Ratki energiczną blondynkę zastąpiła równie charyzmatyczna brunetka. 

Ekspresowa pożyczka dla stałych Klientów banku

Oferta Mini Ratki jest znacznie korzystniejsza dla tych, którzy posiadają konto w banku PKO. Mogą oni dostać aż 120 000 zł szybkiej pożyczki. Serwis iPKO znacznie usprawnił proces korzystania z ekspresowych pożyczek - każdy Klient w odpowiedniej zakładce może znaleźć spersonalizowaną ofertę pożyczkową i skorzystać z niej w trybie natychmiastowym. Pieniędze powinny pojawić się na koncie nawet w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku pożyczkowego! Takie rozwiązanie znacznie usprawnia proces pożyczkowy, tym bardziej w nagłych przypadkach, kiedy dużej kwoty potrzebujemy po prostu "na już". 
 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY