Kampania Warto Bezgotówkowo

Kampania Warto Bezgotówkowo

author
Patryk Byczek
17 października 2017
Dni 16-20 października dla użytkowników kart MasterCard mogą być wyjątkowe. Kampania Edukacyjna "Warto Bezgotówkowo" przygotowana przez Koalicję na Rzecz Obrotu Bezgotówkowego i Mikropłatności, Dzień Płatności Bezgotówkowych, ma zachęcić Klientów do korzystania z płatności bezgotówkowych.

MasterCard przygotował dla uczestników kampanii specjalne oferty: dodatkowe punkty, bilety na komunikację miejską oraz sprzęt komputerowy. Co zrobić, żeby wziąć udział?


https://wartobezgotowkowo.pl/o-akcji/

OFERTA KAMPANII

MasterCard chce jeszcze bardziej spopularyzować płatności bezgotówkowe w Polsce. Dla uczestników programu Mastercard Priceless Specials przewidziane są nagrody bonusowe:
 

  • dodatkowe punkty, które można wymieniać atrakcyjne przedmioty ujęte w katalogu (za każde wydane pięć złotych otrzymujemy jeden punkt),

  • bilety na komunikację miejską za połowę ceny,

  • sprzęt komputerowy (główne nagrody).

Warto zaznaczyć, że chcąc wziąć udział w tej inicjatywie, kartą MasterCard zarejestrowaną w programie należy płacić w stacjonarnym punkcie handlowo-usługowym lub sklepie internetowym w Polsce.

19 października bieżącego roku użytkownicy aplikacji mobilnej SkyCash za każdy jednorazowy bilet do siedmiu złotych zapłacą połowę mniej. Akcja obejmuje wszystkie sześćdziesiąt cztery miasta, w których SkyCash jest dostępny.

„Osoby, które regularnie płacą kartą, już zdają sobie sprawę, że jest to wygodne, szybkie i bezpieczne. Jednocześnie wciąż wielu Polaków nadal z przyzwyczajenia częściej niż po kartę płatniczą sięga po gotówkę. Kampanie takie jak „Warto Bezgotówkowo” są potrzebne, aby przypominać o korzyściach z płacenia kartą tym konsumentom, którzy jeszcze nie zdążyli się do nich przekonać” – relacjonuje dyrektor generalny polskiego oddziału Mastercard Europe, Bartosz Ciołkowski.

Cele kampanii

Inicjatywa "Warto Bezgotówkowo" jest strategią, dzięki której MasterCard promuje płatności bezgotówkowe wśrów Klientów, Przedsiębiorców oraz Instytucji. MC stawia przede wszystkim na rozwój technologii płatniczej.

"Nasze finanse stają się coraz bardziej cyfrowe – przelewy robimy przez internet, za zakupy płacimy kartą lub telefonem. W kampanii zachęcamy do aktywnego korzystania z płatności bezgotówkowych. Dla konsumentów i dla przedsiębiorców oznaczają one oszczędność czasu, większe bezpieczeństwo i wygodę." – czytamy na stronie akcji "Warto Bezgotówkowo".

Chętnym polecamy śledzenie strony, na której znajduje się mnóstwo konkursów, w których można wygrać fantastyczne nagrody.


https://wartobezgotowkowo.pl/o-akcji/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Szybkie pożyczki Dzierżoniów
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
20 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Dzierżoniów

Alior Bank w Żywcu
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
11 czerwca 2019

Alior Bank w Żywcu

Deutsche Bank w Pruszkowie
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
09 grudnia 2017

Deutsche Bank w Pruszkowie

Expander w Słupsku
Wpisy
autor wpisu
m_szydlowski
27 stycznia 2015

Expander w Słupsku

Ranking chwilówek – wrzesień 2020
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
01 września 2020

Ranking chwilówek – wrzesień 2020

Alior Bank w Opocznie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
12 czerwca 2019

Alior Bank w Opocznie

Porównaj