zadluzenia.com
zamknij

Karta kredytowa dla mężczyzn

Bank Millennium zaprezentował pierwszą na rynku kartę kredytową dla mężczyzn. Produkt kusi przede wszystkim zwrotem 5% wydatków dokonanych kartą w wybranych sklepach.

 

Millennium Alfa - bo tak nazywa się karta, na pierwszy rzut oka wyróżnia się przede wszystkim wizerunkiem. Do wyboru mamy dwie opcje:

 

 

 

Ważniejszy jest jednak moneyback 5% za płatności kartą u wybranych partnerów Banku. W pierwszej kolejności Klienci mogą liczyć na zwrot w następujących sklepach:

 

  • Leroy Merlin - wyposażenie domu
  • Inter Cars (za pośrednictwem sklepu www.motointegrator.pl) - części do samochodu
  • Empik, Cinema City - rozrywka
  • GO Sport - sport i rekreacja
  • Travelplanet.pl - podróże
  • Apart, Sephora - kosmetyki i biżuteria

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katalog partnerów będzie sukcesywnie się powiększał. Dodatkowo użytkownicy karty Alfa mogą liczyć na atrakcyjne rabaty w programie „Inspiracje”, do którego należy około 1000 punktów handlowo-usługowych oraz sklepów internetowych.

 

Maksymalny roczny moneyback wynosi aż 760 zł.

 

Ważna informacja: od stycznia 2015 wszystkie nagrody wypłacane w ramach moneyback, będą obciążone podatkiem dochodowym w kwocie 19%. Płatnikiem będzie Bank, Klienci nie muszą wykazywać dochodu z tego tytułu w zeznaniach podatkowych.

 

Karta Millennium Alfa - podstawowe informacje

 

  • Okres bezodsetkowy: 51 dni
  • Miesięczny koszt: 0 zł  (w przypadku 5 dowolnych transakcji kartą w miesiącu)
  • Moneyback 5% u wybranych partnerów
  • Transakcje gotówkowe bez dodatkowych odsetek

 

 

 

 

 

 

 

Złóż wniosek

 

Koszty karty kredytowej Alfa

 

Posiadanie kosztuje 0 zł, pod warunkiem, że w każdym miesiącu dokonamy 5 dowolnych płatności kartą. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 7,99 zł.

 

Pakiet Assistance

 

Opcjonalnie można skorzystać z bogatego pakietu assistance. Przykładowe usługi w ramach pakietu to:

 

- „Pakiet Samochodowy Alfa” - naprawa samochodu na miejscu zdarzenia oraz holowanie

- „Pakiet Domowy Alfa” - naprawa sprzętu RTV/AGD oraz sprzętu PC w miejscu zamieszkania

- „Pakiet Medyczny Alfa” - pomoc medyczna połączona z wizytą lekarza w domu dla Klienta oraz jego rodziny

 

Raty 0%

 

Raz w roku użytkownicy karty będą mogli skorzystać z nieoprocentowanego kredytu, spłacanego nawet przez 24 miesiące. Bank nie będzie naliczać żadnych odsetek. Prowizja dla takiej operacji wyniesie 2% (rozłożenie na 6 rat), 3% (9 rat), 4% (12 rat), 8% (24 raty).

 

Okres bezodsetkowy

 

Przy płatnościach w sklepach oraz wypłatach z bankomatu, okres bezodsetkowy wynosi 51 dni. Klient sam wybiera dzień spłaty spośród 6 możliwości.

 

Kartę można założyć w tym miejscu:

 

Złóż wniosek

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~korwin

ludzie nie wygląd a MONEYBACK w tej ofercie jest zarąbisty!   Odpowiedź

~kpt Jorg

Dobry pomysł. Nie wiem czy dużo klientów zyskają ale na pewno jest to popularny sposób na znalezienie niszy rynkowej. Żaden bank wcześniej nie zrobił takiego ukłonu w stronę panów. Więc brawa dla Millenium za bycie prekursorem bo pewnie teraz większość banków będzie małpowało pomysł   Odpowiedź

~Rainman

Dobra, fajnie, popisaliście sobie bzdury o wyglącie karty a nikt nie raczył skomentować tego co w niej najważniejsze, czyli oferty i programów partnerskich.5-cioprocentowy moneyback w wyżej wymienionych sklepach jak LeroyMerlin, GOSport, Empik, CinemaCity czy Apart to świetny pomysł! Na pewno zwiększy funkcjonalność karty, nie wiem czy firmom nabije sprzedaż bo wątpię, żeby tylu ludzi nagle się rzuciło na kartę ze skrzynią biegów, żeby im sprzedaż wyraźnie wzrosła, ale myślę że to raczej ukłon w stronę posiadacza karty.   Odpowiedź

~hycler

piękne cudeńka!   Odpowiedź

~bigbear

ej może ze mną coś jest nie tak ale podoba mi sie ta karta :) żona mnie pewnie wyśmieje bo to w sumie trochę dziecinne staremu bykowi podniecać się na kartę ze skrzynią biegów albo z samochodzikiem no ale coś jest w tej karcie :)   Odpowiedź

~trybson

grafika robi wrażenie   Odpowiedź

~prof. Środa

Co to za dżenderyzm? Nie ma kogos takiego jak mężczyzna czy kobieta. Nie ma czegoś takiego jak płeć! To są jakieś narzucone przez kulturę ograniczenia i krzywdzące rekomendacje kto ma się czym zajmować i interesować. Powyższa karta to jest skandal i świadczy o zaściankowości banku Millenium. Gdzie oni mają siedzibę? W Ciemnogrodzie?   Odpowiedź

~robert

karta bez lipy :)   Odpowiedź