zadluzenia.com
zamknij

Konkurs Kredito24

Do 7 stycznia 2016 trwa świąteczny konkurs Kredito24. Zadanie konkursowe polega na zamieszczeniu na profilu Kredito24 rodzinnego zdjęcia związanego ze Świętami Bożego Narodzenia.

 

Uczestnicy konkursu mogą liczyć na atrakcyjne nagrody, między innymi ekspres do kawy czy koszy spożywcze z polskimi produktami.

 

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które polubią na Facebooku profil Kredito24 i zamieszczą na jej profilu zdjęcie w świątecznej scenerii.  Zwycięzcami zostanie 10 osób, których zdjęcie zdobędzie najwięcej lajków. Spośród tych 10 osób Jury konkursowe wybierze trzy najlepsze i najbardziej kreatywne zdjęcia. Ich autorzy zostaną nagrodzeni ekspresami do kawy. Pozostałe osoby otrzymają „kosze pełne smaku”.

 

Kredito24 promuje w ten sposób markę. Firma udziela szybkich pożyczek przez Internet.

 

  • Pożyczki do 3000 zł
  • Spłata w 30 dni
  • W całości przez Internet
  • Bez żadnych formalności
  • Na dowolny cel

 

 

 

 

 

 

 

 

Złóż wniosek

 

 

Szczegóły na Facebooku oraz stronie internetowej Kredito24.

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~stanislav

hhhhejterzy a może to jakiiś wyparzony ekspres do kawy o wartości 2-3 tysiące zł taki z milionem funkcji? nie wiadomo ale ponarzekać warto od razu. achhhh ludziska   Odpowiedź

~Te. Iks

Ja bym się tak tego zdjęcia rodzinnego nie czepiał natomiast faktycznie ekspres do kawy to żenujący nagroda   Odpowiedź

~Extender

Pomysł na konkurs ok, ale kto zamieścić zdjęcie rodziny na stronie firmy pożyczkowej? Co innego dać swój wizerunek firmie nutella a co innego kredito. Tak mi się wydaje. Ja w każdym razie nie dla ekspresu do kawy... Może dla samochodu już bym się poważniej zastanawiał   Odpowiedź