zadluzenia.com
zamknij

Konto i aplikacja HAIZ Alior Banku

HAIZ, czyli aplikacja bankowa i platforma komunikacyjna w jednym. To nowa oferta od Alior Banku, z której skorzystać może każdy rodzic i dziecko w dowolnym wieku. 

 

Alior Bank wychodzi naprzeciw rodzicom, którzy chcą mieć wydatki swoich pociech pod kontrolą. Dzięki aplikacji bankowości mobilnej możemy przelewać swojemu dziecku kieszonkowe, zatwierdzać jego wydatki i ustalać jednorazowe lub dzienne limity finansowe, ucząc go w ten sposób oszczędności w praktyce. 

 

Konto i aplikacja HAIZ to:

 

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę debetową
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
  • możliwość podłączenia konta dzieciom poniżej 13 roku życia
  • wydatki dziecka pod Twoją kontrolą
  • dokonywanie transakcji za pomocą czatu w aplikacji


Dla kogo konto i aplikacja HAIZ

 

Konto HAIZ z założenia przeznaczone jest dla rodziców i dzieci w różnym wieku, ale skorzystać z oferty może każdy. Wymogiem korzystania z funkcji finansowych aplikacji jest założenie lub posiadanie konta w Alior Banku.

 

Na czym to polega

 

Istotą aplikacji jest wgląd do finansów dziecka. Rodzic wypłacający kieszonkowe w prosty sposób może czuwać nad wydatkami swojego dziecka i wie na co przeznacza ono pieniądze.

 

Jak skorzystać z aplikacji HAIZ

 

Póki co aplikacja HAIZ dostępna jest wyłącznie na urządzenia z system Android. Aplikację możemy ściągnąć ze sklepu Google Play. Wystarczy pobrać ją na telefon i zarejestrować się jako nowy użytkownik, odwiedzić najbliższy oddział Alior Banku i podpisać umowę o konto, by ostatecznie połączyć rachunek z aplikacją. 

 

Jeśli jesteś już klientem banku, umowę możesz podpisać od razu za pomocą pobranej aplikacji. 

 

Wkrótce aplikacja będzie dostępna na urządzenia z systemem iOS i Windows.


Co nam daje aplikacja

 

Dzięki aplikacji HAIZ możemy:

 

  • wykonywać przelewy o niskiej kwocie
  • doładowywać telefon użytkownika
  • udostępniać swój rachunek osobom małoletnim czy ustalać limity transakcji.

 

Rodzice mogą nie tylko mieć wgląd do wydatków swoich pociech, ale w razie potrzeby także w szybki sposób zablokować lub odpiąć rachunek dziecka. Dodatkową funkcją aplikacji jest dostęp do kuponów rabatowych partnerów HAIZ i udział w promocjach. 

 

Ile kosztuje konto HAIZ


Otwarcie rachunku i prowadzenie konta jest bezpłatne. Za wydanie karty zapłacimy 5 zł, samo, korzystanie z niej jest darmowe (chyba, że w miesiącu wykonasz mniej niż 5 transakcji, wtedy opłata wynosi 2 zł). Przelewy w aplikacji i 5 wypłat (na miesiąc) z bankomatów Alior Banku, sieci EURONET i Planet Cash są bezpłatne.  

 

Aplikacja HAIZ to dobry pomysł dla rodziców, którzy chcą nauczyć swoje dzieci oszczędzania. Jeśli dziecko będzie potrzebowało dodatkowego wsparcia, to za pomocą czatu w aplikacji bez problemu skontaktuje się z rodzicem, który zadecyduje czy pieniądze są mu rzeczywiście potrzebne i automatycznie przeleje je na konto dziecka. HAIZ pozwala na bieżąco kontrolować wydatki i wspólnie ustalać plan oszczędzania, by spełniać dziecięce marzenia. 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY