Lato rozpoczęło się już na dobre. Z tego okazji sprawdziliśmy, w którym banku otrzymamy najlepszy kredyt na wakacje. Wszystkie oferty dostępne są bez wychodzenia z domu.

Autor: Tadeusz Miziak
Dodano: 23.06.2016
Udostępnij:

Dla większości polskich rodzin wakacyjny wyjazd to spore obciążenie dla domowego budżetu. Nie ma się co zatem dziwić, że wiele osób decyduje się na kredyt w banku.

W naszym rankingu przyjęliśmy następujące założenia:

1) Kredyt 5000 zł

2) Spłata w 12 miesięcy

3) W całości przez Internet

Interesowała nas wyłącznie wysokość raty.

KREDYT NA WAKACJE 2016 – RANKING

1. Alior Bank – pożyczka online

 • Pożyczamy 5000 zł
 • Miesięczna rata 450,57 zł
 • Łącznie oddajemy 5406 zł
 • Dostępny kalkulator kredytowy

Złóż wniosek

2. T-Mobile Usługi Bankowe – pożyczka

 • Pożyczamy 5000 zł
 • Miesięczna rata 459,51 zł
 • Łącznie oddajemy 5514 zł
 • Automatyczna decyzja kredytowa

Złóż wniosek

3. mBank – kredyt online

 • Pożyczamy 5000 zł
 • Miesięczna rata 481 zł
 • Łącznie oddajemy 5772 zł
 • Szybka wypłata kredytu

Złóż wniosek


Pozostałe oferty:

iGotówka BGŻ BNP Paribas

Pożyczamy 5000 zł

Miesięczna rata 483 zł

Łącznie oddajemy 5796 zł

PKO BP – Mini Ratka

Pożyczamy 5000 zł

Miesięczna rata 483 zł

Łącznie oddajemy 5796 zł

Bank Millennium – kredyt online

Pożyczamy 5000 zł

Miesięczna rata 501 zł

Łącznie oddajemy 6012 zł

iKredyt – Getin Bank

Pożyczamy 5000 zł

Miesięczna rata 517,09 zł

Łącznie oddajemy 6205,08 zł

Ranking kredytów dostępnych przez Internet znajdziecie w tym miejscu:

https://www.zadluzenia.com/kredyt-online/


Jak przygotowaliśmy ranking

Korzystaliśmy z kalkulatorów kredytowych udostępnianych przez banki. Poniżej wyniki poszczególnych kalkulacji:

1) Alior Bank


2. T-Mobile Usługi Bankowe


3. mBank


4. iGotówka BGŻ BNP Paribas


5. PKO BP


6. Bank Millennium


7. iKredyt Getin Bank

Oceń:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Średnia: 0 / 5, łącznie 0 ocen
Komentarze (8)

Aby wakacje nie odbiły nam się czkawką musimy odpowiedzieć sobie jakiego rzędu raty jesteśmy w stanie udźwignąć i jak długo chcemy spłacać wakacyjny wyjazd. Może się okazać, że chcąc zabrać całą rodzinę na wczasy będziemy musieli zdecydować się na spłatę pożyczki ratalnej, a taka jest choćby w wonga.

  Witam! Pablo, dziękuję za wspomnienie o ofercie naszej pożyczki. Na polskim rynku wonga.com udziela nowym Klientom pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł oraz pożyczek ratalnych do 10000 zł. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 24 miesięcy. Przykładowy koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.pl Wysokość pożyczki, wysokość raty oraz liczba dostępnych rat są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej Klienta ustalanej min. w oparciu o dane z BIK S.A. oraz biur informacji gospodarczej.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=zadluzenia.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

wow, spacić tylko 400 zł to naprawdę dobra opcja. czy to musi być koniecznie na jakiś cel wakacyjny czy mogę to wziąć na siebie i wykorzystać do rozruchu mojej firmy?

a co to za motyw pół życia oszczędzać na ślub i wesele własnych dzieci. ? no tak już świat jest skonstruowany ze pracujemy ałe życie żeby kupić mieszkanie mieszkanie, samochód , podróż życia

no ale co to za problem CAŁY ROK SPŁACAĆ? ustawiasz polecenie przelewu a np w Alior Banku jest do spłacenia ponad 5000 zł raptem 400 zł. czyli miesięcznie dopłacamy poniżej 40 zł. żaden problem moim zdaniem skromnym

fast&fjurjus, 2 lipca 2016 o 22:47

no tak. tez mi sie nie usmiecha wziac kredyt na tydzien czy 10 dni urlopu a potem przez cały rok spłacać. jak ktoś ma możliwość szybciej to pewnie

Ja bym nie brała kredytu na wakacje, jak nagle zabraknie kasy lepiej brać pożyczkę. Ja tak zrobiłam w zeszłym roku, w tym roku może też. Pożyczkę szybko można spłacić i z głowy:) Brałam w Ekspres Kasie i to naprawdę świetna pożyczka, na dowód i szybko, polecam!

Alior Bank – jestem pod wrażeniem ich ofensywy. Jeszcze ze 2 lata temu uchodzili za dobry ale drogi bank, raczej dla wybranych bogatych osób. A dziś prawie w każdym rankingu jeśli nie są na pierwsyzm miejscu to chociaż w czołówce