zadluzenia.com
zamknij

Maciej Musiał twarzą Konta dla Młodych

PKO Bank Polski stworzył nową kampanię reklamującą Konto Dla Młodych oraz bankową aplikację mobilną IKO. Głównym bohaterem wszystkich reklam jest młody, znany aktor Maciej Musiał.

Tematem przewodnim wszystkich scenek w kampanii są sytuacje, w których aktor zdaje się na pomoc przyjaciół, ponieważ sam nie używa mobilnej aplikacji IKO, która jest dostępna także dla osób posiadających Konto Dla Młodych. W reklamach ujęto główne czynności, które można wykonać przy pomocy aplikacji (przelewy i różne opcji płatności).


źródło grafiki: https://twitter.com/pkobp

Marek Kozłowski, dyrektor biura komunikacji marketingowej w PKO mówi, że w reklamach skierowanych do młodych osób, bank stawia przede wszystkim na aktywności w Internecie. Dlatego w reklamach pojawia się Maciej Musiał - młody i lubiany aktor, którego przekaz i osoba na pewno trafi do młodych osób.

Konto Dla Młodych z promocją

Otwierając Konto Dla Młodych z dodatkową kartą debetową, można otrzymać bon o wartości stu złotych do wykorzystania na Allegro. Promocja nosi nazwę "100 zł do wydania na Allegro" i obowiązuje tylko wtedy, gdy osoba otwierająca konto wyrazi zgodę marketingową. Następnie należy tylko potwierdzić chęć udziału w akcji na stronie banku. Allegro rozda 3500 stuzłotowych bonów.

Poprzednia kampania

Wcześniejsza kampania również skierowana była do młodych osób. W niej także główną rolę zagrała postać, którą bardzo wielu młodych zna. Był nią bardzo sławny youtuber Martin Stankiewicz. Tak jak w kampanii z Maciejem Musiałem bank reklamuje Konto Dla Młodych wraz z aplikacją IKO, tak w kampanii z Martinem Stankiewiczem reklamowana była Mini Ratka - pożyczka gotówkowa PKO Banku Polskiego.
 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY