zadluzenia.com
zamknij

Menel twarzą Wymarzonego Konta

Wystartowała kampania Wymarzonego Konta Osobistego i pokrewnych produktów Raiffeisen Polbanku.  Jej główne hasło brzmi: “Mieć trzeba styl, a z rzeczy korzystać”. Twarzą nowej oferty został znany w świecie mody i Internetu bloger - Ekskluzywny Menel. 


Kampania Raiffeisen Polbanku skierowana jest głównie do młodych osób, czyli do tzw. pokolenia millenialsów. Nowoczesne usługi jak np. aplikacje Mobilny Portfel i Mobilny Bank czy system bankowości internetowej R-Online  pozwalają na wygodne bankowanie, co sprawia, że można żyć pełnią życia - szybko i wygodnie, bez długich i męczących zobowiązań, czyli tak jak chcą tego millenialsi. Drugie hasło kampanii - „Korzystaj z przyjemnością” jeszcze bardziej to podkreśla.
 


Przedstawicielem tej generacji jest właśnie Ekskluzywny Menel, czyli Kamil Pawelski, który został jednym z bohaterów kampanii. Menel jest znanym blogerem, wyznaczającym aktualne trendy w męskiej modzie i stylu życia. Spot reklamowy Raiffeisen Polbanku przedstawia duże, nowoczesne miasto, a w nim blogera, korzystającego z życia za pomocą Wymarzonego Konta Osobistego, dzięki któremu może między innymi bez problemów zapłacić zbliżeniowo za zakupy przez zainstalowaną aplikację w telefonie.  


Dyrektor ds. Marketingu w Raiffeisen PolbankuMałgorzata Wasiuk, zaznacza, że do młodych klientów trzeba podejść w inny sposób:
 
- Liczymy na to, że kampania przyciągnie przede wszystkim uwagę młodych ludzi. Instytucje finansowe coraz bardziej doceniają tkwiący w nich potencjał, gdyż już niedługo to ta grupa będzie stanowić główny segment klientów korzystających z oferty bankowości detalicznej. Jednak sposób dotarcia do nich musi być zupełnie inny i stąd nowatorska forma naszej reklamy oraz wykorzystanie w kreacji Ekskluzywnego Menela, za którego radami podąża wielu młodych ludzi.

 

A co o projekcie uważa sama twarz kampanii -  Ekskluzywny Menel ? 


- To, co skłoniło mnie do zaangażowania się w tę akcję, to idea, jaką chcemy przekazać w ramach kampanii. Nie sprzedajemy usług, a jedynie pokazujemy, że bank staje się czymś, co dopasowuje się do naszego życia, jednocześnie nam je ułatwiając – podkreśla.


 

Parametry oferty:


#bankuje

 

Wymarzone Konto Osobiste to :
- 0 zł za prowadzenie rachunku
- 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce
- 0 zł za dostęp do bankowości internetowej
- wszystkie środki zarabiają już od pierwszego grosza, a im więcej na koncie, tym lepsze oprocentowanie


#czarteruję

 

Raiffeisen Polbank w swojej ofercie proponuję również czarter auta. Z samochodu można korzystaćjuż od 525 zł na miesiąc.  Wystarczy przyjść do banku i wynająć samochód na rok, by po upływie określonego czasu wymienić na nowe lub po prostu zrezygnować z oferty.

 

Decydując się na wynajęcie auta zyskujemy:
- ubezpieczenia samochodu OC, AC, NNW
- przeglądy okresowe i wymianę oleju, klocków oraz tarcz hamulcowych
- kartę paliwową


Dostępne modele aut do wynajęcia:

- Fiat 500
- Peugeot 208, 
- Citroen Cactus
- Peugeot 308,
- Peugeot 508
- Citroen DS4 Cross, 
- Jeep Renegade
- Volvo V40, 
- Volvo XC 60

 

#płacę
 

Za zakupy można płacić za pomocą jednej aplikacji i zapisanej w niej wirtualnej karty płatniczej.

Jak to zrobić? 
1) należy Otwórzyć Wymarzone Konto Osobiste:
2) Zainstalować na smartfona aplikację Mobilny Portfel - wystarczy telefon z systemem Android 4.4 lub wyższym i funkcją NFC
3) przyłożyć smartfon do terminala i gotowe

 

#odbieram
 

Do końca roku trwa promocja, w której można dostać voucher o wartości 20zł na e-book do wykorzystania na stronie: www. virtualo.pl. 

Aby otrzymać bon wystarczy:
1) Wydać swoją kartą debetową do konta w Raiffeisen Polbank co najmniej 50 zł.
2) Zalogować się przynajmniej raz do R-Online.
3) odebrać voucher

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY