W trakcie niecałego roku “Konto Jakie Chcę” w Santander Bank Polska otworzyło już milion Polaków. Produkt Banku pozwala samodzielnie decydować klientom o tym, z jakich usług i produktów finansowych chcą korzystać.

Autor: Aneta Filipkowska
Dodano: 08.11.2018
Udostępnij:


 

Arkadiusz Przybył, Wiceprezes Zarządu w Santander Bank Polska, podkreśla, że bank był pierwszą instytucją, którą zaproponowała takie rozwiązanie swoim klientom.
 

Zerwaliśmy z tradycyjnym podejściem, w którym klient dostawał gotowy rachunek osobisty. “Konto Jakie Chcę” to elastyczna oferta, umożliwiająca dopasowanie funkcjonalności konta do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego Klienta, podobnie jak ubranie ‘szyte na miarę’. Cieszę się, że Polacy docenili nasze otwarte podejście do usług finansowych i już ‘bankują jak chcą’. Milionowe konto zostało otworzone w 1 Oddziale Santander Bank Polska we Wrześni – mówi.

“Konto Jakie Chcę” – szczegóły

Klienci wybierający taką ofertę, mogą sami decydować o tym, z jakich usług i produktów finansowych chcą korzystać. Konto jest darmowe, klienci nie płacą za:

  • przelewy ELIXIR złożone w Santander internet / mobile
  • przelew Express ELIXIR, BlueCash
  • opłaty miesięcznej za kartę Dopasowaną wystarczy (muszą zapłacić kartą 5 razy)
  • wypłaty gotówki w bankomatach Santander Bank Polska
  • wypłaty w bankomatach innych sieci korzystając z BLIK

"Konto Jakie Chcę" z kartą Dopasowaną zapewnia również klientom bezpłatny dostęp do mobilnych płatności zbliżeniowych. 

Użytkownicy konta mogą również korzystać z dodatkowych funkcji, takich jak:

  • zwrot za rachunki w wysokości 1% płatności za prąd, gaz, Internet, TV, telefon,
  • systematycznie rosnące oszczędności dzięki Automatycznemu oszczędzaniu z wyżej oprocentowanym Kontem systematycznym,
  • możliwość zamówienia do konta karty Dopasowanej– jeśli jeszcze jej nie masz – i korzystania z oferowanych przez nią funkcji, np. możliwości włączania pakietu wypłat gotówki w bankomatach innych banków i instytucji w Polsce lub za granicą.
     

W komunikacie banku czytamy, że Santander Bank Polska jako pierwsza instytucja finansowa w Polsce, oferuje wszystkie funkcjonujące na krajowym rynku rozwiązania, obejmujące: HCE, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay oraz nowość w postaci Fitbit Pay.

Santander Consumer Bank należy do hiszpańskiej Grupy Santander. Grupa jest obecna na polskim rynku od 2001 roku, jednak marka Santander Consumer Bank pojawiła się w 2006 roku.

Komentarze