zadluzenia.com
zamknij

Mistrzowski kredyt gotówkowy w Santander Banku

50 000 zł dla dotychczasowych i 25 000 zł dla nowych Klientów oferuje Santander Consumer Bank w swoim „Mistrzowskim kredycie gotówkowym”. Co jest mistrzowskiego w tym kredycie ?

 

Na uwagę zasługują przede wszystkim trzy rzeczy:

 

1) Koszt kredytu: rzeczywista stopa rocznego oprocentowania dla przykładu reprezentatywnego wynosi 10,96%. To bardzo przyzwoity wynik, który przekłada się oczywiście na niską ratę.

 

2) Gwarancja niezmienności oprocentowania – rata nie zmieni się przez cały czas trwania umowy.

 

3) Pieniądze dostępne są przez Internet lub w oddziale – Mistrzowski kredyt to kredyt online, czyli możemy go otrzymać w całości bez wychodzenia z domu.

 

Mistrzowski kredyt - szczegóły oferty

  • Kwota kredytu: 25 000 zł dla nowych Klientów
  • 50 000 zł dla dotychczasowych Klientów
  • RRSO od 10,96%
  • Kredyt dostępny przez Internet lub w oddziałach
  • Niezmienność raty przez cały okres spłaty
  • Szybka wypłata pieniędzy
Złóż wniosek

 

JAK OTRZYMAĆ KREDYT

 

Mistrzowski kredyt możemy otrzymać w dowolnym oddziale Santander Consumer Bank lub przez Internet. Zobaczmy jak wygląda procedura online:

 

1. Wypełniamy formularz internetowy

2. Pracownik banku oddzwania do nas i przedstawia ofertę

3. Logujemy się do aplikacji bankowej i akceptujemy warunki umowy

4. Wykonujemy przelew weryfikacyjny lub umawiamy kuriera

5. Wypłata pieniędzy przelewem na konto lub przekazem pocztowym.

 

Aby otrzymać kredyt należy uzyskiwać dochód miesięczny minimum 2500 zł netto.

 

Zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011 r. dla przedstawionej propozycji Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego w kwocie 6 000 zł (całkowita kwota kredytu) zawartego na okres 60 miesięcy, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 15.02.2017 r. są następujące: oprocentowanie stałe 5,99%; całkowity koszt kredytu wynosi 1 724,55 zł i obejmuje prowizję za udzielenie kredytu 652,76 zł, odsetki 1 063,69 zł, opłatę za wypłatę gotówki w kasie Oddziału Banku 8,10 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7 724,55 zł; rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) 10,96%; wysokość równych rat miesięcznych 1-59 wynosi 133,44 zł, ostatnia 60 rata 133,59 zł. Propozycja dotyczy Mistrzowskiego kredytu gotówkowego z wnioskowaną kwotą od 6 000 zł do 25 000 zł i dostępna jest dla Nowych Klientów Banku rozumianych jako pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, z minimalnym dochodem 2500 zł netto, których na dzień zawarcia umowy o kredyt gotówkowy nie łączy i nie łączyła żadna umowa: pożyczki/kredytu gotówkowego, pożyczki/kredytu konsolidacyjnego, karty kredytowej, kredytu ratalnego z Santander Consumer Bankiem lub Santander Consumer Finanse S.A. lub AIG Bank Polska S.A. 

 

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
3 / 5 z 2 ocen
~klimnus

Uwaga banksterski bank działa niezgodnie z prawem, nie zwraca proporcjonalnej części prowizji w przypadku wcześniejszej spłaty zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim, w reklamacji odpisali że takowa nie podlega rekalkulacji a od rzecznika finansowego usłyszałem że i owszem i kazał złożyć wniosek o interwencję oraz że to własna interpretacja prawa banku a to o ogóle ciekawe że w państwie prawa banki mają własną interpretację prawa odmienną od sądów, ustawodawcy i rzecznika finansowego. Z DALEKA OMIJAĆ.   Odpowiedź

~cool

czy faktycznie jest bez wychodzenia z domu ?   Odpowiedź