Promocja: „Konto na święta” w BNP Paribas

Promocja: „Konto na święta” w BNP Paribas

author
16 grudnia 2021

W BNP Paribas trwa promocja, w której nowi Klienci banku za założenie konta i spełnienie prostych warunków promocji mogą zgarnąć 300 złotych premii w gotówce. Promocja trwa do 31 grudnia 2021 roku Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Promocja banku jest skierowana do nowych Klientów, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadali żadnego konta osobistego w BNP Paribas.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy do 31 grudnia 2021 roku zarejestrować się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie możliwe checkboxy. Następnie Klienci muszą zawnioskować o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości elektronicznej. Wniosek o konto należy złożyć z wygenerowanego dla Klienta linku, zaznaczając tym razem jedynie te checkboxy, których wymaga wniosek.

Kolejną sprawą jest podpisanie z BNP Paribas umowy o konto. Tego należy dokonać do 16 stycznia 2022 roku. Należy również aktywować kartę płatniczą, a jest to nic innego, jak nadanie jej kodu PIN. Narzędzie płatnicze dostarczy kurier.

Warto podkreślić, że pula wniosków promocyjnych dostępna w promocji wynosi 3000 sztuk!

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

Pożyczki na dowód – nawet w 15 minut

Pożyczki bez zaświadczeń – do 200 000 złotych

Kredyty oddłużeniowe – wniosek online

Jak zdobyć nagrody?

Nagroda główna, czyli 300 złotych, została podzielona przez BNP Paribas na dwie części. Aby zgarnąć pierwszą część, czyli 100 złotych, Klienci muszą:

– założyć konto w promocji,
– wykonać transakcje BLIKiem na kwotę łącznie 100 złotych w styczniu 2022 roku,
– wykonać przelewy z poziomu bankowości elektronicznej na kwotę minimum 1000 złotych w styczniu 2022 roku.

Druga nagroda, czyli 200 złotych trafi do Klientów, którzy w lutym i marcu 2022 roku:

– otrzymają na konto wpływy na minimum 500 złotych łącznie,
– wykonają płatności BLIKiem na łącznie minimum 100 złotych,
– wykonają minimum 3 płatności bezgotówkowe kartą.

Co można otrzymać?

Klienci, którzy w terminie spełnią wszystkie warunki promocji otrzymają nagrodę w postaci premii w wysokości 300 złotych.

Przyznanie nagrody

Bank informuje, że wiadomość o pierwszej nagrodzie trafi do Klientów Klienci do 18 lutego 2022 roku a o drugiej do 25 kwietnia 2022 roku. Wówczas Klienci otrzymają:

  • pierwszą nagrodę do końca lutego 2022 roku,
  • drugą nagrodę do końca kwietnia 2022 roku.

Aby otrzymać nagrody należy pamiętać o uzupełnieniu danych do odbioru nagrody! Instrukcja wyjaśniająca jak tego dokonać będzie znajdowała się w wiadomości e-mail informującej o przyznaniu nagrody.

Regulamin promocji

Wszelkie szczegóły dotyczące oferty przygotowanej przez BNP Paribas znajdują się w regulaminie promocji dostępnym na stronie: https://kontonaswieta.bnpparibasplus.pl/regulamin_promocji.pdf.


źródło grafiki: BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych.  Za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska. Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ile zarabia premier?
Bez kategorii
author
30 stycznia 2019

Ile zarabia premier?

Pożyczki bez zaświadczeń Gdańsk
Pożyczki miasta
author
04 marca 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Gdańsk

Promocja: „Korzyści dla Ciebie 2019” w Credit Agricole
Bez kategorii
author
28 marca 2019

Promocja: „Korzyści dla Ciebie 2019” w Credit Agricole

Polacy porównują oferty kredytowe
Blog
author
26 sierpnia 2017

Polacy porównują oferty kredytowe

Komornik Sądowy Sebastian Szymczuk
Wpisy
author
08 czerwca 2015

Komornik Sądowy Sebastian Szymczuk

Nie lubimy lokat długoterminowych
Blog
author
10 sierpnia 2017

Nie lubimy lokat długoterminowych