zadluzenia.com
zamknij

Darmowy kredyt na fotelik w Nest Banku

Nest Bank przygotował darmowy kredyt dla osób kupujących dziecięcy fotelik do samochodu. Sprawdziliśmy, jak go otrzymać.

 

Hasło „darmowy kredyt” z jednej strony wzbudza zainteresowanie, z drugiej – wątpliwości. Czy to możliwe, że bank faktycznie udzieli za darmo kredytu ?

 

W tym wypadku faktycznie tak jest. Po spełnieniu prostych wymogów, za kredyt faktycznie nie zapłacimy żadnych opłat, odsetek czy prowizji. Oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy. Zobaczcie szczegóły oferty:

 

Darmowy kredyt na fotelik w Nest Bank

  • Kwota kredytu: od 500 do 2 000 zł
  • Okres spłaty: 10 miesięcy
  • Przeznaczenie: samochodowy fotelik dziecięcy
  • RRSO w wysokości 0%
  • Darmowy kredyt, bez ponoszenia dodatkowych kosztów
  • Kredyt dostępny w oddziałach i placówkach partnerskich
  • Promocja od 13 czerwca 2017 do odwołania
Złóż wniosek

 

JAK OTRZYMAĆ DARMOWY KREDYT 

 

Promocja „FOTELIK” wystartowała 13 czerwca 2017. Zgodnie z regulaminem, aby dostać darmowy kredyt należy:

 

1. Złożyć wniosek o kredyt w dowolnej placówce banku.

2. Wysokość kredytu to od 500 do 2000 zł (spłata w 10 ratach).

3. Za pieniądze z kredytu należy kupić dowolny fotelik dziecięcy do samochodu.

4. Cena fotelika to minimum 80% wartości kredytu (nie mniej niż 500 zł).

5. W ciągu 60 dni od zawarcia umowy należy przedstawić potwierdzenie zakupu fotelika.

 

Podstawowy element promocji to poinformowanie banku o zakupie fotelika. Mamy na to dokładnie 60 dni od zawarcia umowy. Dokumenty potwierdzające zakup (fakturę lub rachunek), należy przedstawić w placówce, w której zawarliśmy umowę. Możemy to zrobić osobiście albo za pomocą poczty tradycyjnej/elektronicznej.

 

Ważne, żeby faktura/rachunek zawierała datę wystawienia (późniejszą niż data zawarcia umowy) oraz wskazanie nabywcy, którym musi być strona kredytu.

 

Darmowy kredyt to element akcji „Superfotelik CHRONI NA BANK”, w której oprócz atrakcyjnej formy finansowania, Klienci mogą dowiedzieć się o rzeczach pomocnych przy wyborze bezpiecznego fotelika dla dzieci. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie superfotelik.pl

 

Oferta dostępna jest wyłącznie w oddziałach i placówkach partnerskich Nest Banku. Nie jest to bowiem kredyt online, choć formularz kontaktowy wysyłamy przez Internet.

 

PROMOCJA DARMOWY KREDYT - PYTANIA

 

1. Jaki fotelik można kupić

 

Nest Bank nie ma konkretnych wymagań dotyczących samochodowego fotelika. Możemy kupić fotelik dowolnego producenta, pod warunkiem, że jest on fabrycznie nowy. Minimalna wartość fotelika to 500 zł, maksymalna – 2000 zł.

 


2. Co jeżeli w ciągu 60 dni nie przedstawimy dowodu zakupu fotelika

 

Wówczas nie skorzystamy z promocji darmowego kredytu. Pieniądze będą oprocentowane w standardowej formie – oprocentowanie wyniesie nie więcej niż 9,40% w skali roku (co daje RRSO 9,40%).

 


3. Ile fotelików można kupić

 

W ramach jednej umowy kredytu możemy kupić maksymalnie aż 4 foteliki. Jeden Klient może zawrzeć aż 2 umowy kredytu. Czyli łącznie jedna osoba może kupić 8 fotelików (2 umowy po 4 foteliki).  

 

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
5 / 5 z 3 ocen
~Beata

Super pomysł, na pewno wiele osób skorzysta z tej oferty. Dzięki czemu więcej dzieci będzie bezpiecznie przewożonych a mniej osób będzie miało argument, że foteliki są za drogie. Inne banki powinny wziąć przykład i również mieć taki kredyt w swojej ofercie. Brawa dla nest banku! Ps. Zjadł Pan "nie" w punkcie 2. w pytaniach. Pozdrawiam! :)   Odpowiedź

~Marcin Szydłowski

Dzięki, poprawione !   Odpowiedź

~time

nie lubię banków, ale to świetna oferta   Odpowiedź