Międzynarodowa korporacja taksówkowa powiększa swój zasięg o kolejne lokalizacje w naszym kraju.  Stolica Wielkopolski jest piątą aglomeracją w Polsce, w której czynnie działa aplikacja myTaxi. Nowy przewoźnik na terenie Poznania proponuje swoim Klientom przejazdy promocyjne tańsze o 50%.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 28.05.2018
Udostępnij:

Aplikacja myTaxy działa już w Trójmieście, Warszawie, Krakowie, województwie śląskim oraz w Poznaniu. Aktualnie na terenie Poznania firma zatrudnia ponad stu licencjonowanych kierowców, lecz jeszcze przed wakacjami liczba ta ma się jeszcze podwoić


źródło grafiki: https://pl.mytaxi.com/index.html

Cennik myTaxi

Firma może pochwalić się bardzo konkurencyjnymi opłatami za przejazd. Opłata startowa w poznańskim myTaxi wynosi 5 złotych 85 groszy, a za każdy kolejny kilometr Klienci zapłacą jedynie 2 złote.

Firma w ramach startu w nowej lokalizacji oraz chcąc zachęcić poznaniaków do korzystania z usług przewozowych wprowadziła ogromną promocję. Do 30 czerwca wszystkie przejazdy będą o 50% tańsze, dzięki czemu zainteresowanych przejazdami Klientów powinno być naprawdę dużo.

Lokalna współpraca firm
 

Pierwszy raz w historii myTaxi postanowiło połączyć siły z inną firmą taksówkową, wprowadzając swoje usługi do nowego miasta. W Poznaniu, myTaxi nawiązało współpracę z Poznańskim Stowarzyszeniam Taksówkarzy, która polega przede wszystkim na wymianie doświadczeń. PST to korporacja bardzo długo działająca na terenie Poznania, która na tamtejszym rynku wyznacza pewne tradycje.  

Wiążąca obie firmy umowa daje nowym kierowcom możliwość pracowania w jednej z korporacji, bądź też w obu jednocześnie. Profil i sposób działania myTaxi i PST jest tak różny, że nie powinny wchodzić sobie one w drogę pracując na tym samym terenie. System zamawiania przejazdu jest inny, godziny szczytu także, a przede wszystkim różnica widoczna jest w Klientach zamawiających jedną, czy drugą firmę.

MyTaxi w Polsce

Aplikacja bardzo szybko zyskała popularność na polskim rynku. W tym momencie, firma działa w pięciu aglomeracjach naszego kraju i zatrudnia ponad 5000 licencjonowanych kierowców. Poznań stał się kolejnym miastem, w którym myTaxi postanowiło wprowadzić swoje usługi głównie dlatego, że takiego kroku oczekiwali od firmy Klienci. Korporacja w odpowiedzi na zapotrzebowanie mieszkańców Poznania wyszła im na przeciw i uruchomiła swoją aplikację właśnie w stolicy Wielkopolski.


 

Komentarze