zadluzenia.com
zamknij

Nagroda Mistrza Biznesu dla Provident

Po raz pierwszy magazyn Businessman.pl nagrodził firmy, które spełniają najwyższe standardy biznesowe. Tytuł Mistrza Biznesu otrzymał Provident Polska, lider rynku pożyczkowego w Polsce, który w tym roku obchodzi swoje 20 urodziny. 

 

Provident został doceniony za bogatą ofertę produktów jak i multikanałowość. Jury zaznaczyło, że to właśnie te cechy pozwalają firmie utrzymać pozycję lidera już od 20 lat. Provident rok temu wprowadził nowy produkt dostępny online - Pożyczkę Samoobsługową. To dzięki niemu jest jedyną firmą na rynku, z której usług od początku do końca można skorzystać tradycyjnie lub przez Internet.

 

Mistrz Biznesu

 

Plebiscyt honoruje firmy, które rok wcześniej mogły pochwalić się szczególnymi osiągnięciami i mistrzostwem w prowadzeniu biznesu. Nagradzane są te instytucje, które znacząco wyróżniły się w obszarze swojej działalności. Provident otrzymał najwyższy tytuł w kategorii Finanse. W kategorii Bankowość - Alior Bank, w kategorii Ubezpieczenia - Towarzystwo Ubezpieczeń Europa, a w kategorii Sieć Sprzedaży - Media Saturn Holding. 

 

 

W imieniu spółki nagrodę odebrała Katarzyna Szerling, Dyrektor ds. Marketingu i Członek Zarządu Provident Polska, która podkreśliła, że firma od 20 lat stale pracuje na swój sukces na polskim rynku. Dodała też, że dzięki stosowaniu zasad odpowiedzialnego pożyczania Provident może liczyć na lojalność i zaufanie klientów.  

 

Provident został również pięciokrotnie wyróżniony certyfikatem „Top Employer”.  

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY