zadluzenia.com
zamknij

Najlepsza kryptowaluta według Saxo Bank

Według Jacoba Pouncey’a, analityka do spraw kryptowalut, nowym liderem na rynku wirtualnych pieniędzy w bieżącym roku może okazać się „ethereum”. Ekspert twierdzi, że rok 2018 będzie wielkim testem branży.

Bitcoin wciąż traci na wartości. Pracownik Saxo Banku twierdzi, że pod względem całego rynku kryptowalut, waluta wprowadzona w 2009 „osiągnęła rekordowe minimum”. Świadczy to o umocnieniu się pozostałych typów wirtualnych pieniędzy.Pouncey wykazuje, że żadne produkty nie są generowane poprzez ciągłe prowadzanie altcoinów. Tworzą się jedynie plany działania i dołączone do nich dokumentacje techniczne. Ich wykorzystanie ogranicza się do poziomu gier i hazardu oraz ubezpieczenia i opieki medycznej. Analityk twierdzi dalej, że pierwszy kwartał bieżącego roku ma przynieść jeszcze większą ilość projektów tego rodzaju, z których podobno każdy ma być rewolucją.

Niepewność Bitcoin'a

Rok 2018 jest dla Bitcoina bardzo niepewny - uważa ekspert z Saxo Banku. Jak twierdzi, najpopularniejszy pieniądz wirtualny albo zdominuje kapitalizację rynkową, albo zostanie przyćmiony przez pozostałe kryptowaluty. Analityk sądzi też, że większość obecnych kryptowalut poniesie porażkę.

Pozycja ethereum

Inwestujący w kryptowaluty już teraz powinni zastanawiać się, które z nich mogą przetrwać. Ekspert z duńskiego banku pewnie wskazuje na ethereum, ponieważ jego pozycja była silna na poziomie 300 dolarów, a po czterokrotnym wzroście wygląda jeszcze bardziej obiecująco.


 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY