zadluzenia.com
zamknij

Nowa kampania Aforti Finance

Wystartowała nowa kampania Aforti Finance - firmy pożyczkowej, która wspiera mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Główną bohaterką reklamy jest krawcowa, która dzięki pożyczce Aforti zmieniła swój mały biznes w świetnie prosperującą firmę.


Za przygotowanie kampanii są odpowiedzialni:
- Wavemaker
- Prospero
- dział PR i marketingu Aforti.


Nowa kampania reklamowa dzieje się głównie w telewizji.


 

Spot reklamowy


Nowa kampania telewizyjna Aforti Finance jest skierowana głównie do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Tematem przewodnim reklamy jest tak zwane case study przedsiębiorcy. Akurat w tej reklamie motyw ten dotyczy krawcowej, która dzięki pożyczce od Aforti Finance zmieniła swój mały biznes w świetnie prosperującą firmę z pokojem pokazowym, w którym może prezentować swoje kreacje. Kampania ma na celu także pokazać to, że pożyczka jest w stanie pomóc osiągnąć bardzo dobre wyniki rozwojowe, dzięki czemu realizowanie kolejnych celów może być coraz łatwiejsze.Kampania w telewizji
 

Za najnowszy spot Aforti, od strony produkcji, reżyserii i scenariusza, odpowiada agencja Aspero. Mediami i dostępem do nich zajął się WaveMaker - dom mediowy oraz PR i Departament Marketingu Grupy Aforti.


Reklamy można obejrzeć na kanałach TVN Premium, na Polsacie i jego kanałach tematycznych. Kampania potrwa do 9 grudnia bieżącego roku.Aforti i firmy

Aforti Finance stara się swoją ofertą docierać do firm, które najbardziej chcą rozwijać swoje firmy, nie bojąc się przy tym w nie inwestować. W dalszym ciągu, największa liczba Klientów trudni się handlem hurtowym i detalicznym. Aforti informuje, że zauważalny jest spory wzrost udziału kobiet prowadzących własne firmy, które starają się o coraz wyższe pożyczki na rozwój swojego przesiębiorstwa. Ponadto, bardzo dużo Klientów działa w Internecie, w związku z czym nowa kampania będzie miała swoje odbicie także w sferze online.


 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY