Jak pracuje ING Bank Śląski w czasie epidemii koronawirusa?

Jak pracuje ING Bank Śląski w czasie epidemii koronawirusa?

author
Dominika Byczek
10 kwietnia 2020
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Kategoria

Wiele placówek, urzędów i sklepów zmienia swoje godziny otwarcia z uwagi na rozprzestrzeniającą się pandemię koronawirusa. Sprawdzamy, jak działają w tym okresie oddziały ING Banku Śląskiego.

Godziny otwarcia ING Banku Śląskiego – koronawirus

Wszystkie placówki ING Banku Śląskiego w trakcie trwania epidemii czynne są tylko w godzinach 11:00 – 15:00. W dodatku pierwsza godzina otwarcia placówek zarezerwowana jest tylko dla seniorów powyżej 65 roku życia.

Inni Klienci pomiędzy 11:00 a 12:00 nie będą obsługiwani – poinformował o tym ING Bank Śląski w oficjalnym komunikacie:

“W godzinach od 11.00 do 12.00 – będziemy obsługiwać tylko osoby powyżej 65. roku życia. Ten czas rezerwujemy tylko dla seniorów i nie będziemy obsługiwać innych klientów”.

Zmiana podyktowana jest troską o zdrowie seniorów i pracowników banku. To jednak nie wszystkie zmiany, które zostały wprowadzone ze względu na koronawirusa.

Pozostałe obostrzenia w czasie pandemii w ING

Liczba osób mogących jednocześnie przebywać w oddziałach ING Banku Śląskiego została znacznie ograniczona. W zależności od wielkości oddziału w środku może znajdować się od 2 do 4 osób – wszyscy pozostali muszą czekać na swoją kolej na zewnątrz. Dotyczy to wszystkich Klientów, także seniorów.

Klienci nie muszą sami dopatrywać się, czy można w danej chwili wejść do oddziału, czy trzeba poczekać na zewnątrz. Wpuszczaniem Klientów zajmuje się bowiem osobny specjalista.

Będąc wewnątrz placówki trzeba natomiast dostosować się do wymogu konieczności bycia w odległości co najmniej 2 metrów od innych przebywających w niej osób (w tym także od pracowników).

ING Bank Śląski zachęca do zostania w domu

Bank, mimo tego, iż pozostawia placówki otwarte, zachęca do pozostania w domach i załatwiania maksymalnie wielu spraw bankowych poprzez obsługę online. W obecnych czasach większość spraw jesteśmy w stanie załatwić przez bankowość internetową albo aplikację Moje ING.


Źródło: 

https://www.ing.pl/o-banku/jak-dzialamy/aktualnosci?news_id=1104222-pomiedzy-11-00-a-12-00-w-oddzialach-obslugujemy-tylko-seniorow

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kobiety na banknotach – kampania BGŻ BNP Paribas

Wystartowała nowa kampania Banku BGŻ BNP Paribas. Akcja prowadzona jest pod hasłem: „Nic się nie dzieje bez kobiet… i bez pieniędzy”. Kampania ma zwrócić uwagę na rolę kobiet w społeczeństwie.

author
Aneta Jankowska
26 września 2018
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Banki będą musiały więcej odkładać na kredyty zagrożone

Komisja Europejska zapowiedziała wprowadzenie zmian do obecnie obowiązującego rozporządzenia w sprawie nadzoru ostrożnościowego nad bankami. Wszystko wskazuje na to, iż banki zmuszone będą do samodzielnego odkładania środków na zabezpieczenie zagrożonych kredytów. Sprawdziliśmy najważniejsze informacje w tej sprawie.

author
Halszka Gronek
03 marca 2020
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Ile zarabia dietetyk?

Coraz więcej osób chętnie wybiera się do skorzystania z oferty usług dietetyka. Zdrowy styl życia jest z roku na rok popularniejszy, a rola lekarza staje się coraz poważniejsza. Sprawdziliśmy, ile może zarobić dietetyk.

author
Sandra Tessmer
17 sierpnia 2019
Jej obszarem zainteresowań w ramach pracy na stronie zadluzenia.com są pytania typu "ile kosztuje" oraz "ile zarabia," a jej teksty dostarczają czytelnikom wglądu w koszty różnych usług i życiowych wydatków, oraz średnie zarobki w różnych zawodach.

PKO BP w Myszkowie

PKO BP to największy bank w Polsce. Zobacz placówki i oddziały w Myszkowie – godziny otwarcia, dane adresowe oraz ofertę.

author
Aleksandra Gościnna
03 września 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Mieszkanie Plus w Łodzi

Mieszkanie Plus wchodzi w skład rządowego Narodowego Programu Mieszkaniowego. Program jest skierowany do osób ze wszystkich grup wiekowych – szczególnie ma pomóc tym, którzy mają zbyt niskie dochody na kupno własnego mieszkania. Sprawdziliśmy, jak wygląda realizacja programu Mieszkanie Plus w Łodzi.

author
Julia Wierciło
08 lutego 2024
Ekspertka finansowa, związana z zadluzenia.com od 2022 roku. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Znana z niekonwencjonalnego podejścia do świata finansów. W artykułach przyjmuje perspektywę bycia blisko ludzi.

Profi Credit w Hrubieszowie

Profi Credit to druga najpotężniejsza firma pożyczkowa w naszym kraju. Firma oferuje pożyczki online nawet do 25 000 złotych. Profi Credit obsługuje swoich Klientów w placówkach fizycznych oraz przez Internet. Poniżej dostępne są dane dotyczące placówki w Hrubieszowie.

author
Dominika Byczek
09 czerwca 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Porównaj