zadluzenia.com
zamknij

Nowe konta w T-Mobile Usługi Bankowe

1 czerwca T-Mobile Usługi Bankowe wprowadził do oferty trzy nowe rachunki osobiste. Bank zrezygnował niestety z darmowych przelewów natychmiastowych, w podstawowym koncie Klienci zapłacą również za bankomaty.

 

Nowe rachunki to:

 

1) Konto Freemium

2) Konto Premium

3) Konto Premium z Usługą Telekomunikacyjną

 

KONTO FREEMIUM

 

Konto Freemium zastępuje popularne T-Mobile Konto.

 

Najważniejsze informacje:

 

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę do konta (przy transakcjach 200 zł miesięcznie)
 • 3 darmowe wypłaty z bankomatów miesięcznie (każda następna to 6 zł)
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
 • 1 bezpłatny wpłatomat miesięcznie
 • 5% moneyback - maksymalnie 15 zł miesięcznie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co się zmieniło ? Bank zrezygnował z darmowych przelewów natychmiastowych (w T-Mobile Konto mieliśmy 10 miesięcznie). A przede wszystkim bezpłatne będą wyłącznie 3 wypłaty z bankomatów miesięcznie. Za każdą następną zapłacimy aż 6 zł.

 

Więcej informacji o Koncie Freemium znajdziecie w tym miejscu.

 

KONTO PREMIUM

 

To całkiem nowy rachunek T-Mobile Usługi Bankowe. Najważniejsze informacje:

 

 • 0 zł za prowadzenie konta (przy transakcjach kartą 500 zł miesięcznie)
 • 0 zł za kartę do konta (przy transakcjach kartą 500 zł miesięcznie)
 • 0 zł za wszystkie bankomaty w Polsce i na świecie (bez limitów)
 • 0 zł za korzystanie z wpłatomatów (bez limitów)
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
 • 5% moneyback - maksymalnie 25 zł miesięcznie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konto Premium to rachunek dla aktywnych Klientów. Osoby, które nie wykonają transakcji kartą 500 zł miesięcznie, zapłacą za jego prowadzenie aż 18,90 zł ! Bank chce w ten sposób „zachęcić” użytkowników do używania plastiku.

 

W zamian za to oferuje darmowe bankomaty w Polsce i na świecie oraz większy moneyback w stosunku do podstawowego konta Freemium.

 

PREMIUM Z USŁUGĄ TELEKOMUNIKACYJNĄ

 

Ostatnie konto oferuje wszystkie funkcjonalności Konta Premium, a dodatkowo – darmowy abonament w T-Mobile bez limitów lub Internet mobilny (35 GB miesięcznie), wraz z routerem mobilnym za 9 zł.

 

Darmowy abonament dostępny jest przy zawarcie drugiej umowy telekomunikacyjnej. Jeżeli będzie to pierwsza oferta telekomunikacyjna, za abonament zapłacimy 10 zł.

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~Maugo

ja wlasnie tez rozwazam uslugi bankowe, ale tylko w polaczeniu z abonamentem, internetem i routerem. hejterzy sobie moga mowic, co chca, ale taki pakiet jest po prostu wygodny, tym bardziej, ze ostatnio faktury od TMobile sa prostsze i nie naliczaja zwyzek abonamentowych.   Odpowiedź

~DaDa

TMobile podobno teraz proponuje prostszy abonament, wiec w polaczeniu z uslugami bankowymi to bylaby dobra opcja. na pewno skonsultuje to w punkcie obslugi i prawdopodbnie wybiore sobie konto PREMIUM.   Odpowiedź

~zeus

wszędzie ten spam z miliony polaków :/ ej ale tak poważnie to tmobile leci w kule. najpierw ściągnęli mnóstwo klientów naprawdę dobrą ofertą a teraz większość z nich nie dowie się że będą płacić słone pieniądze za wypłatę z bankomatu czego żaden inny normalny bank nie nalicza!!! tmobile is dead to me !   Odpowiedź

~aga

fajnie, że są kolejne nowości, lubię obserwować i szukać lepszych opcji dla siebie, także w kwestii kont. I wzięłam udział w akcji Miliony Polaków, można wypowiedzieć się właśnie o kontach: https://miliony-polakow.pl/   Odpowiedź