Nowoczesne i zmodernizowane placówki Banku Zachodniego WBK już otwarte. Pierwsze punkty tak zwanego „nowego typu” można odwiedzić w Bydgoszczy, Gdańsku, Gliwicach, Kostrzynie, Krakowie, Ostrowie Wielkopolskim, Sanoku i Warszawie. Klienci będą mogli załatwić wszystkie sprawy oraz skorzystać z pełni usług w komfortowych warunkach - informuje bank.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 11.05.2018
Udostępnij:

Oddziały z uruchamianymi strefami BZ WBK będą stanowiły dla Klientów także punkt edukacyjny, w którym dowiedzą się wszystkiego o samodzielnej obsłudze kanałów zdalnych. Konsumenci otrzymają na miejscu pełne wsparcie doradców.

Nowoczesne placówki
 

Ze zmodernizowanych placówek Klienci skorzystać mogą w:
 

 • 4 oddziale BZ WBK w Bydgoszczy przy ulicy Skarżyńskiego 7,

 • 11 oddziale BZ WBK w Gdańsku przy ulicy Klonowej 4b,

 • 1 oddziale BZ WBK w Gliwicach przy ulicy Dolnych Wałów 11,

 • 1 oddziale BZ WBK w Kostrzynie przy ulicy Warszawskiej 15,

 • w nowo powstałym punkcie BZ WBK w Galerii Bonarka City Center w Krakowie przy ulicy Kamieńskiego 11,

 • 2 oddziale BZ WBK w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Raszkowskiej 29,

 • 1 oddziale BZ WBK w Sanoku przy ulicy 3 Maja 23,

 • 35 oddziale BZ WBK w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej 142.

W uruchomionych strefach BZ WBK Klienci mogą na przykład otrzymać pomoc podczas indywidualnego uruchamiania usług w mobilnym serwisie BZWBK24, założyć Konto Jakie Chcę, czy nauczyć się obsługi kanałów zdalnych.

Bank w komunikacie podał, że liczba zmodernizowanych placówek będzie sukcesywnie rosła.


 

Klienci z obsługą indywidualną
 

W każdej ze zmodernizowanych placówek Banku Zachodniego WBK znaleźć można gospodarza banku. Jego zadaniem będzie udzielenie pomocy Klientowi w zakresie wskazania stanowiska obsługi zgodnego z potrzebą Klienta. Osoby, które czekają na spotkanie z ekspertem w danej dziedzinie, będą mogły spędzić ten czas na wygodnych fotelach i sofach, częstując się wodą, herbatą, czy kawą. 


 

STREFY ODDZIAŁÓW ZMODERNIZOWANYCH

Strefa kasowa

Strefa kasowa przeznaczona jest dla Klientów, którzy przyszli do banku wpłacić lub wypłacić pieniądze z konta. Sektor ten dotyczy także osób, które będą zainteresowane usługami bankowymi lub podstawowymi produktami widniejącymi w ofercie instytucji. Tacy Klienci załatwią swoje sprawy podczas rozmowy z doradcą przy otwartych stanowiskach lub właśnie w Strefie Kasowej.
 

Strefa 24h

Ten sektor dotyczy Klientów, którzy chcą korzystać z możliwości bankowych o każdej godzinie w ciągu doby. Nowoczesne strefy całodobowe są wyposażone w takie narzędzia jak:
 

 • wpłatomat,

 • bankomat.

Ma to znacznie ułatwić Klientom całodobowy dostęp do środków zgromadzonych na swoim koncie.

Klienci, których załatwienie spraw w banku będzie wymagało ciszy oraz pełnego skupienia, zostaną zaproszeni do wyodrębnionej, komfortowej oraz dyskretnej sali konferencyjnej, gdzie w bardzo prosty sposób można przeprowadzić wideorozmowę z doradcą online, przy której cały czas czuwał będzie doradca znajdujący się w danej placówce.
 

Wygoda Klientów

Według banku, wygoda Klientów jest jedną z najważniejszych rzeczy. W związku z tym, interesanci w zmodernizowanych placówkach mogą spodziewać się:
 

 • wygodnych sof i foteli,

 • gniazdka oraz porty USB umożliwiające naładowanie różnego rodzaju sprzętu przenośnego,

 • darmowe WiFi,

 • nowoczesne monitory, na których wyświetlane są informacje o banku oraz wiadomości z kraju i ze świata.

Bank Zachodni WBK
 

BZ WBK odnotował w ubiegłym roku skonsolidowany zysk netto na poziomie ponad 549 000 000 złotych. Instytucja jest, według danych na rok 2017), trzecim największym bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów, którego akcje notowane są na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.


 

Komentarze